ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

V

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

15-5

Дата реєстрації:

29.03.2021

Проголосовано:

15.04.2021 14:04:03

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 15-5РІШЕННЯ

п’ята сесія VІІІ скликання

 


від      15.04.2021 р. №______

 

Про надання дозволу на розробку

детальних планів території

 

Розглянувши заяви громадян та листи юридичних осіб щодо надання дозволу на розробку детальних планів території, відповідно до ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст.12, 20 Земельного кодексу України, Наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України №290 від 16.11.2011р. «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», керуючись  ст.25, п. 42 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

                   

            1. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  житлового кварталу  в районі вулиць Залізничної та Тичини з метою комплексного підходу до розміщення житлової садибної забудови та вирішення питання інженерної підготовки території.

            1.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території шляхом проведення  закупівлі через  систему Prozorro у необхідних для цього межах та укласти договір на розробку містобудівної документації. 

          1.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території житлового кварталу  в районі вулиць Залізничної та Тичини проводиться виконавчим комітетом Коростенської міської ради.

           2. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  в районі Траси Київ – Ковель  від вулиці Залізничної до Сергія Кемського з метою уточнення планувальної структури та вирішення питання інженерної підготовки території.

            2.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території шляхом проведення  процедури тендерної закупівлі через  систему Prozorro у необхідних для цього межах та укласти договір на розробку містобудівної документації. 

            2.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території в районі Траси Київ – Ковель  від вулиці Залізничної до Сергія Кемського проводиться виконавчим комітетом Коростенської міської ради згідно затвердженої рішенням  тридцять п’ятої  сесії  Коростенської міської ради VII скликання від 28.11.2019 року  №1677 «Програми із  створення, розроблення містобудівної та проектної документації територій м.  Коростеня на період 2020-2022 рр.».

            3. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  по провулку Сосновського, в районі будинку № 8-В, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, для уточнення містобудівних умов та обмежень із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

            3.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.            3.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по провулку Сосновського, 8-В, громадянкою  Михайловою  Наталією Володимирівною.

           4. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  по вулиці Козаренка Романа, в районі будинку № 33, в с. Бехи, Коростенського району, Житомирської обл. з метою зміни цільового призначення земельної ділянки та  для уточнення містобудівних умов та обмежень із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

            4.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.            4.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці Козаренка Романа, 33, в с. Бехи, Коростенського району, Житомирської обл. громадянкою  Шпачук Оленою Адамівною.

           5. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  по вулиці Грушевського, в районі будинку №165-В, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, із «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

            5.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.            5.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці Грушевського, 165-В, громадянкою  Арешонковою Тамарою Максимівною.

           6. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  по вулиці Селезньова, в районі будинку № 80-Б, з метою уточнення планувальної структури «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

            6.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.            6.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці Селезньова, 80-Б, громадянкою  Лебединець  Ларисою Євгеніївною.

 

 

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

 

 

Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук             

Перший заступник міського голови                                            В. Вигівський

Заступник міського голови                                                           О. Ясинецький

Начальник відділу

архітектури та містобудування                                                              С. Тумаш

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                         О.Заєць

Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська

ДОДАТКИ

1 пояснювальна_записка_.pdf Переглянути
2 Слайди_Сесія_5_ДПТ_15_04_2021_.pdf Переглянути