Доповідачі:

Про затвердження нової редакції СТАТУТУ

КОРОСТЕНСЬКОЇ ВЕЧІРНЬОЇ (ЗМІННОЇ)

ШКОЛИ II-III СТУПЕНІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У зв’язку зі зміною юридичної адреси, відповідно до статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.У зв’язку із зміною юридичної адреси затвердити нову редакцію СТАТУТУ КОРОСТЕНСЬКОЇ ВЕЧІРНЬОЇ (ЗМІННОЇ) ШКОЛИ II-III СТУПЕНІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ  (додається).

2.Підпункт 2.10 пункту 2 про затвердження попередньої редакції статуту, затвердженого рішенням Коростенської міської ради (тридцять п’ята сесія VI скликання) від 28 серпня 2014 року № 1581 «Про зміну назв та затвердження в новій редакції статутів навчальних закладів відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради»  визнати таким, що втратив чинність.

3.Уповноважити директора II-III СТУПЕНІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ подати документи державному  реєстратору на реєстрацію до Єдиного державного реєстру у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Міський голова                                                                          В. Москаленко

Секретар міської ради                                                           В. Вигівський

Заступник міського голови                                                  О. Дзига

Начальник відділу освіти                                                     А. Краснокутська