ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

X

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

63-10

Дата реєстрації:

12.10.2021

Проголосовано:

28.10.2021 14:14:15

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  31
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 63-10                           РІШЕННЯ                                     

десята сесія VІІІ скликання

 

від 28.10.2021 р. № ______                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Про проведення земельних торгів щодо земельних ділянок комунальної власності або прав на них у формі електронного аукціону окремими лотами

 

Розглянувши подання Управління земельних відносин та комунальної власності від 12.10.2021р. року №20.0.1-6/1177, відповідно до Закону України від 18.05.2021 р. № 1444-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони», який набрав чинності 06.07.2021 р. та дотримуючись Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021р. №1013, який набрав чинності 05.10.2021р. та з метою забезпечення ефективного використання земельного фонду в ринкових умовах задля збільшення надходжень до бюджету міської ради, відповідно до статей 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Закону «Про оренду землі», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись п. 34 частини 1  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити перелік земельних ділянок комунальної форми власності, розташованих на території Коростенської територіальної громади, які виставляються до продажу на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами зазначених у додатку 1.

2.Затвердити сформовані лоти по земельним ділянкам комунальної форми власності, розташованих на території Коростенської територіальної громади, які виставляються до продажу на земельних торгах згідно п.1 даного рішення, зазначених у додатках 2-11.

3.Визначити Організатором земельних торгів Коростенську міську раду (ЄДРПОУ 13576977, м. Коростень, вул. Грушевського, 22) через електронну торгову систему Prozorro.Продажі за допомогою оператора електронного майданчику.

4.Доручити міському голові Володимиру Москаленку:

4.1. укласти договір щодо організації та проведення земельних торгів з оператором електронного майданчику земельних торгів;

4.2. за результатами проведення земельних торгів підписати протокол земельних торгів та укласти від імені Коростенської міської ради договори оренди, купівлі-продажу, право на які було виставлено на земельних торгах.

5.Функції щодо організації земельних торгів у формі електронних аукціонів покласти на Управління земельних відносин виконавчого комітету Коростенської міської ради.

6.Переможцям земельних торгів відшкодувати витрати Організатора земельних торгів з підготовки лотів до земельного аукціону.

7.Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Корсотенської міської ради:

7.1 Розмістити в електронній торговій системі оголошення про проведення земельного аукціону, який має відбутися згідно чинного законодавства;

7.2.Забезпечити укладання договору між організатором і переможцем протягом 20 робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати земельного аукціону та реєстрацію у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

8.Визнати такими, що втратили чинність рішення 8 сесії Коростенської міської ради VІІІ скликання від 19.08.2021р №493 «Про умови проведення земельних торгів у формі аукціону» та 9 сесії Коростенської міської ради VІІІ скликання від 23.09.2021р. №561 «Про умови проведення земельних торгів у формі аукціону». 

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО


 Секретар міської ради                                                                                         О. Олексійчук

 

Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький

 

Начальник Управління земельних відносин

та комунальної власності                                                                                    С.Любочко

 

Заступник начальника Управління земельних відносин-

начальник відділу земельних відносин                                                              О.Мельниченко

 

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                                                 О.Заєць

 

Головний спеціаліст відділу земельних відносин                                             А.Березюк

 

Начальник юридичного відділу                                                                Т.Камінська 

ДОДАТКИ

1 27 Пояснювальна торги місто.pdf Переглянути
2 Додатки.pdf Переглянути