ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу

Номер:

32-07

Дата реєстрації:

04.08.2021

Проголосовано:

19.08.2021 14:58:49

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 32-07РІШЕННЯ

сьома  сесія VІІІ скликання 

від 19.08.2021 р. №______

 

Про надання дозволу на розробку

детальних планів території

 

Розглянувши заяви громадян та листи юридичних осіб щодо надання дозволу на розробку детальних планів території, відповідно до ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст.12, 20 Земельного кодексу України, Наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України №290 від 16.11.2011р. «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», керуючись  ст.25, п. 42 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

                  

           1. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території в межах  с. Бехи, Коростенського району, Житомирської обл.  з метою уточнення містобудівних умов та обмежень для розміщення та експлуатації  об’єктів і споруд  телекомунікацій (баштова споруда).

           1.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.

           1.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою забудовника, Приватним акціонерним товариством  «ВФ Україна».

           2. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території в межах  с. Грозине, Коростенського району, Житомирської обл.  з метою уточнення містобудівних умов та обмежень для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв'язку (під розміщення обладнання  базової  станції мобільного зв’язку з метою забезпечення  мобільним зв’язком  відповідного адміністративного району).

           2.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.

           2.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою забудовника, Приватним акціонерним товариством  «Київстар».

          3. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території по вулиці                                    В. Сосновського, в районі будинку № 62-А, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, для уточнення містобудівних умов та обмежень із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних  і допоміжних  будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості».

           3.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.

           3.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці В. Сосновського, 62-А,  громадянином Виговським Костянтином Петровичем.

              4. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  по вулиці Селезньова, в районі будинку № 85, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, для уточнення містобудівних умов та обмежень із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

           4.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.

           4.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці Селезньова, 85, громадянкою Ущапівською Валентиною Миколаївною.

          

 

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

 

 

Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук             

Перший заступник міського голови                                            В. Вигівський

Заступник міського голови                                                           О. Ясинецький

Начальник відділу

архітектури та містобудування                                                              С. Тумаш

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                         О.Заєць

Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська


 

 

ДОДАТКИ

1 Довідка_та_пояснювальна_записка_.pdf Переглянути
2 ДПТ.pdf Переглянути