XXXIII

29.08.2019

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

Про внесення змін до рішень Коростенської міської ради

тридцять третя сесія VІІ скликання

від 29.08.2019 р. №1587

Про внесення змін  до рішень  Коростенської міської ради

Розглянувши заяви громадян, службову записку головного спеціаліста відділу комунальної власності управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради  щодо внесення змін до    рішень   сесії  Коростенської міської ради, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури Коростенська міська рада

1. Внести зміни до пункту 3   рішення тридцятої сесії  Коростенської міської ради VІІ скликання  від 04.04.2019 року за № 1438 «Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва» в частині зміни орієнтованої площі  та викласти його в наступній редакції:
«3. Надати громадянину Грибовському Сергію Анатолійовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0380 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вулиці Зв'язківців, 13-А міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради».

2. Внести зміни до пункту 19  рішення двадцять п’ятої  сесії  Коростенської міської ради VІІ скликання  від 18.10.2018 року за № 1233 «Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва» в частині зміни прізвища  та викласти його в наступній редакції:
«19. Надати громадянці Грищенко Тетяні Василівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0039 га для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці В.Сосновського, 23-Є міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради».

3. Внести зміни до пункту 4 Додатку 1  рішення тридцять другої  сесії  Коростенської міської ради VІІ скликання  від 04.07.2019 року за № 1530 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам» в частині зміни кадастрового номера  та викласти його в наступній редакції:

Прізвище, ім’я, по батькові

Адреса ділянки

Площа

Кадастровий номер

4.Матвієнко
   Валерій
   Миколайович

7 пров.Козака, 6

0,1000 га

1810700000:01:041:0388

Міський голова                                                           В. Москаленко