ОПИС ДОКУМЕНТУ

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

31.07.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 31-33
Про внесення змін до рішень Коростенської міської ради

РІШЕННЯ
тридцять третя сесія VІІ скликання
 

від 29.08.2019 р. №____
        
Про внесення змін  до рішень  Коростенської міської ради
 
Розглянувши заяви громадян, службову записку головного спеціаліста відділу комунальної власності управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради  щодо внесення змін до    рішень   сесії  Коростенської міської ради, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури Коростенська міська рада
 
ВИРІШИЛА: 
 
1. Внести зміни до пункту 3   рішення тридцятої сесії  Коростенської міської ради VІІ скликання  від 04.04.2019 року за № 1438 «Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва» в частині зміни орієнтованої площі  та викласти його в наступній редакції:
«3. Надати громадянину Грибовському Сергію Анатолійовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0380 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вулиці Зв'язківців, 13-А міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради».
 
2. Внести зміни до пункту 19  рішення двадцять п’ятої  сесії  Коростенської міської ради VІІ скликання  від 18.10.2018 року за № 1233 «Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва» в частині зміни прізвища  та викласти його в наступній редакції:
«19. Надати громадянці Грищенко Тетяні Василівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0039 га для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці В.Сосновського, 23-Є міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради».
 
3. Внести зміни до пункту 4 Додатку 1  рішення тридцять другої  сесії  Коростенської міської ради VІІ скликання  від 04.07.2019 року за № 1530 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам» в частині зміни кадастрового номера  та викласти його в наступній редакції:
Прізвище, ім’я, по батькові Адреса ділянки Площа Кадастровий номер
4.Матвієнко  
   Валерій   
   Миколайович
7 пров.Козака, 6       0,1000 га 1810700000:01:041:0388
 
 
Міський голова                                                           В. Москаленко
 

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник міського голови                                                                    О.Ясинецький
Начальник відділу архітектури, містобудування -
головний архітектор                                                                                  С.Тумаш
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                              О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                            Т.Камінська
 

ДОДАТКИ

1 17 Пояснювальна рішення Внесення змін.pdf Переглянути
2 17-а Порівняльна таблиця до внесення змін.pdf Переглянути