ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

24.05.2018

Підготував:

Управління економіки

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  30
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1061

РІШЕННЯ
двадцять  друга  сесія VІІ скликання
 
від  24. 05. 2018р.  №1061
 
Про  обмеження  продажу
алкогольних  напоїв у м. Коростені
 
 
          З метою профілактики та протидії проявам пияцтва  серед населення, попередження правопорушень, пов’язаних із вживанням алкоголю, впорядкування продажу   алкогольних   напоїв   у   торговельній   мережі   міста,  відповідно до    ч.9 ст. 15-3  Закону України „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв  та  тютюнових виробів ” від 19.12.1995р. № 481/95  ВР, та  Закону України  „Про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових  від 22.03.2018 № 2376-VIII, керуючись  п.44-1  ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” , міська рада

ВИРІШИЛА:
 
1.Заборонити  продаж алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та  пива, крім безалкогольного, у стаціонарній торговельній мережі міста, крім закладів ресторанного господарства,   з 23.00 до 08.00 години.
2.Заборонити виїзну торгівлю алкогольними , слабоалкогольними  напоями та  пивом, крім безалкогольного,  в місцях проведення загальноміських заходів, крім Фестивалю дерунів.
3. Управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради організувати проведення  спільних з правоохоронними та іншими органами перевірок дотримання суб’єктами підприємницької діяльності правил торгівлі  пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями.
4. З метою забезпечення громадського порядку на території м. Коростеня, особливо у нічний час доби,  начальнику Коростенського відділу поліції ГУНП в Житомирській області : 
             
          4.1 посилити роботу з виявлення нелегальних місць продажу алкогольних напоїв і самогоноваріння та  притягнення причетних осіб до відповідальності;
4.2  активізувати роботу щодо притягнення до відповідальності осіб за вживання пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв у громадських місцях;
4.3 взяти під особистий контроль проведення  нічного патрулювання вулиць міста та громадських місць, де  традиційно збирається молодь.
5.  Рішення ввести в дію  з 01 липня 2018р.        
          6. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію   Коростенської міської ради  з питань   законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади,  депутатської діяльності та етики.
 
Міський голова                                                            В. Москаленко
 
 Секретар міської ради                                                          В.Вигівський
Заступник міського голови                                                  О.Ясинецький 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                 О. Заєць
Начальник управління  економіки                                      О. Жилін                         
Начальник юридичного відділу                                           Т.Камінська                                    
Начальник відділу регулювання торгівлі та                                    
побутового обслуговування                                                 В. Безпалько