ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Мельниченко О.П.-заступник начальника відділу комунальної власності управління економіки

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

12.12.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 35-36
Про втрату чинності рішення тридцять четвертої сесії VII скликання від 17.10.2019р. за №1640 «Про продаж громадянці Вороніній Світлані Юріївні земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника» та припинення права оренди на земельну ділянку

       РІШЕННЯ
тридцять шоста сесія VIІ скликання
 

від 20.12.2019 р.  № ______                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
Про втрату чинності рішення тридцять четвертої сесії VII скликання від 17.10.2019р. за №1640 «Про продаж громадянці Вороніній Світлані Юріївні  земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці  Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника» та припинення права оренди на земельну ділянку
 
Розглянувши заяви громадянки Вороніної С.Ю. щодо добровільної відмови від підписання договору купівлі-продажу земельної ділянки по вулиці  Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня,  відповідно  до рішення  тридцять четвертої сесія VІІ скликання від 17.10.2019 р. за  №1640 «Про продаж громадянці Вороніній Світлані Юріївні  земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці  Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника» та припинення права оренди на земельну ділянку, відповідно до ст. 31 Закону України «Про оренду землі», ст. 12, п.2 ст.81, ст.141 Земельного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури,  міська рада
 
ВИРІШИЛА:
         1. Рішення тридцять четвертої сесія VІІ скликання від 17.10.2019 р. за  №1640 «Про продаж громадянці Вороніній Світлані Юріївні  земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці  Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника», визнати таким, що втратило чинність.
2. У зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна, припинити право оренди громадянці Вороніній Світлані Юріївні на земельну ділянку площею 0,0140 га, по вулиці Героїв Чорнобиля, 27-А, під приміщенням № 3 міста Коростеня, яка була надана для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (кадастровий номер 1810700000:02:002:0613).
2.1. Договір оренди землі від 16.07.2019 року визнати таким, що втратив чинність.
3. Вищезазначеній особі в місячний термін укласти та зареєструвати угоду про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки.
4. Відділу комунальної власності управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити зберігання угоди.
          5. Відділу у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.
 
Міський голова                                                                            В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

 
Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький
 
Начальник відділу комунальної
власності управління економіки                                                              С.Любочко
 
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                              О.Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
 
Начальник юридичного відділу                                                              Т.Камінська

ДОДАТКИ

1 17 Пояснювальна рішення Припин права оренди.pdf Переглянути