Доповідач:

Мельниченко О.П.-заступник начальника відділу комунальної власності управління економіки

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 50-35
Про передачу земельних ділянок в оренду

тридцять п’ята сесія VІІ скликання

від 28.11.2019 р. №________

Про передачу земельних ділянок в оренду

Розглянувши заяви громадянина Каленського А. О., приватного підприємства «АВТОМАГІСТРАЛЬ» та громадянина Сингаївського А. П. міста Коростеня, про передачу земельних ділянок в оренду, відповідно до ст. 16, 17 Закону України “Про оренду землі”, ст. 19 Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», відповідно до статей 12, 93, 123, 124, 125, 134 Земельного кодексу України, Положення про порядок справляння плати за землю на території міста Коростень, затвердженого рішенням двадцять другої сесії Коростенської міської ради VIІ-го скликання №1055 від 24.05.2018 року, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури,  міська рада

1. Передати в оренду строком на 5(п’ять) років громадянину Каленському Артему Олександровичу земельну ділянку площею 0,0064 га цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вулиці В. Сосновського, 38-А міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:004:0188).
1.1. Встановити розмір орендної плати за використання громадянину Каленському Артему Олександровичу вказаної земельної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки): 817,63 (вісімсот сімнадцять гривень 63 коп.) грн. в рік, 68,14 (шістдесят вісім гривень 14 коп.) грн. в місяць.
2. Передати в оренду строком на 10(десять) років  приватному підприємству «АВТОМАГІСТРАЛЬ» земельну ділянку площею 2,2333 га цільового призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Шатрищанскій, 73 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:043:0041).
2.1. Встановити розмір орендної плати за використання приватному підприємству «АВТОМАГІСТРАЛЬ» вказаної земельної ділянки (3% від нормативної грошової оцінки): 136507,33 (сто тридцять шість тисяч п’ятсот сім гривень 33 коп.)грн. в рік, 11375,61 (одинадцять тисяч триста сімдесят п’ять гривень 61 коп.)грн. в місяць.
3. Передати в оренду строком на 5(п’ять) років громадянину Сингаївському Аркадію Пилиповичу земельну ділянку площею 0,0469 га цільового призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Промислова, 2 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:012:0046).
3.1. Встановити розмір орендної плати за використання громадянину Сингаївському Аркадію Пилиповичу вказаної земельної ділянки(3% від нормативної грошової оцінки): 4916,21(чотири тисячі дев'ятсот шістнадцять гривень 21 коп.) грн. в рік, 409,68(чотириста дев’ять гривень 68 коп.)грн. в місяць.
4. Громадянину Каленському А. О., громадянину Сингаївському А. П. та ПП «АВТОМАГІСТРАЛЬ» в місячний термін укласти договори оренди земельних ділянок.
5. Доручити міському голові Москаленко В.В. укласти від імені міської ради договори оренди земельних ділянок.
6. Відділу комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів.
7. Коростенському управлінню ГУ ДФС у Житомирській проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаних вище земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                                              В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький

Начальник відділу архітектури,