ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Мельниченко О.П. - заступник начальника управління земельних відносин та комунальної власності

Підготував:

Управління земельних відносин та комунальної власності

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

12.10.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 41-10
Про включення до переліку земельних ділянок, які пропонуються виставити на земельні торги у формі електронного аукціону окремими лотами та надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність

     РІШЕННЯ
десята сесія VІІІ скликання
 
від 28.10.2021 р. №_____
 
Про включення до переліку земельних ділянок, які пропонуються виставити на земельні торги у формі електронного аукціону окремими лотами та надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність
 
Розглянувши звернення громадянина Шапошнікова Ю. В. від 24.09.2021р. за вх.№ р/Ш-1225 та громадянки Власенко Т. В. від 05.10.2021р. за вх. №р/В-1276 щодо включення до переліку земельних ділянок, право на яку можна отримати через земельні торги у формі електронного аукціону з метою забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Коростені та відповідно до статті 19 Закону України «Про землеустрій», статей 12, 122, 127, 134, 135, 136 Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статті 635 Цивільного кодексу України та рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА: 
1. Включити до переліку земельних ділянок, які пропонується виставити на земельних торгах у формі електронного аукціону окремими лотами, а саме:
1.1. Земельну ділянку, яка розташована по вулиці Грушевського, в районі будинку 116, міста Коростеня, орієнтовною площею 0,0100 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07), право оренди.
1.2. Земельну ділянку, яка розташована по вулиці Василя Петренка, в районі будинку 26, міста Коростеня, орієнтовною площею 0,0036 га для іншої житлової забудови (02.07), право оренди.
2. Надати дозвіл Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зазначених у пунктах 1.1 та 1.2.
3. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність.
4. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради розроблені проєктні документації подати до Коростенської міської ради для розгляду та затвердження в установленому порядку.
 

 
Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО
 
 
 Секретар міської ради                                                                                         О. Олексійчук
 
Заступник міського голови                                                                                О.Ясинецький
 
Начальник Управління земельних відносин
та комунальної власності                                                                                  С.Любочко
 
Заступник начальника Управління земельних відносин
та комунальної власності -начальник
відділу земельних відносин                                                                               О.Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                                О.Заєць
 
Головний спеціаліст відділу земельних відносин                                            А.Березюк
 
Начальник юридичного відділу                                                                          Т.Камінська

 

ДОДАТКИ

1 6 Пояснювальна перетік та дозвіл проєкт Управл.pdf Переглянути