ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Мельниченко О.П. - заступник начальника управління земельних відносин та комунальної власності

Підготував:

Управління земельних відносин та комунальної власності

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

08.09.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 45-09
Про розгляд клопотання ТОВ «ЖИТОМИРКОМУНСЕРВІС» про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди

         
    РІШЕННЯ
дев’ята сесія VІІІ скликання
 
від 23.09.2021 р. № _____
                       
Про розгляд клопотання ТОВ «ЖИТОМИРКОМУНСЕРВІС» про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди
 
Розглянувши клопотання ТОВ «ЖИТОМИРКОМУНСЕРВІС» код (ЄДРПОУ 38190789) про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, відповідно до Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству», яким внесено зміни щодо процедури поновлення договорів оренди землі, згідно ст. 12, 93, 124, 125, 126¹ Земельного кодексу України, рішення другої сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 24.12.2020 року №39 «Про внесення змін до рішення 31 сесії VII скликання від 23.05.2019 р. №1464 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території міста Коростеня», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0012 га на умовах оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «ЖИТОМИРКОМУНСЕРВІС», цільового призначення – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії, за адресою: Житомирська область, Коростенський район,   с. Сарновичі, вулиця Дачна.
2.Передати в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років Товариству з
обмеженою відповідальністю «ЖИТОМИРКОМУНСЕРВІС» земельну ділянку, загальною площею 0,0012 га (кадастровий номер 1822385000:02:000:0015).
3.Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «ЖИТОМИРКОМУНСЕРВІС» розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (6 % від нормативної грошової оцінки): 34, 48 грн.(тридцять чотири грн. 48 коп.) в рік, 2,87 грн. (дві гривні 87 коп.) в місяць.
4.Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договору оренди.
5. Рекомендувати ГУ ДПС у Житомирській області забезпечити контроль щодо своєчасного надходження та повноти сплати орендної плати за використання вищевказаної земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.
 
 
 

 
Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

 Секретар міської ради                                                                              О. Олексійчук
 
Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький
 
Начальник Управління земельних відносин
та комунальної власності                                                                                    С.Любочко
 
Заступник начальника Управління земельних відносин
та комунальної власності-начальник
відділу земельних відносин                                                                           О.Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                                 О.Заєць
 
Головний спеціаліст відділу земельних відносин                                              І. Киселевич
 
Начальник юридичного відділу                                                                Т.Камінська

 

ДОДАТКИ

1 27 ПОЯСНЮВАЛЬНА Затвердження проєктів Житомиркомунсераісdoc.pdf Переглянути