Доповідачі:

Про внесення змін до «Міської

програми розвитку охорони

здоров’я на 2017-2019 роки» та

затвердження її у новій редакції

У зв’язку з прийняттям рішення 26 сесії VІІ скликання  Про реорганізацію  шляхом перетворення Коростенської центральної міської лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради», у зв’язку з  необхідністю приведення у відповідність «Міської програми розвитку охорони здоров’я на 2017-2019 роки», та враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та екології , керуючись п.22, ч.1, ст.26, ст.25, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада:

1. Внести зміни та затвердити  нову редакцію  «Міської програми розвитку охорони здоров’я на 2017-2019 роки» (додається).

2. Визнати  такою, що втратила чинність  «Міську програму розвитку охорони здоров’я на 2017-2019 роки»,  затверджену рішенням  двадцять дев’ятої   сесії VІІ скликання № 1370.

Міський голова                                                  В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                    В. Вигівський

Заступник міського голови                                                            О. Дзиґа

Заступник міського голови -