Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 22-31

тридцять перша  сесія VІІ скликання

від  23.05.2019р. №______

Про затвердження нової редакції  Положення про управління економіки виконавчого комітету

Коростенської міської ради

У зв’язку з прийняттям 04.04.2019р. рішення сесії №1429 «Про затвердження змін у структурі виконавчих органів міської ради» необхідно затвердження нової редакції Положення, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань  бюджету, економіки та комунальної власності,, керуючись ст.25 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні», міська   рада

1.Затвердити нову редакцію Положення про управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради та оформити у відповідності до вимог чинного законодавства України (додається).

2.Попередню редакцію Положення про управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради, затверджену рішенням Коростенської міської ради від 24.11.2016р. №423 вважити таким, що  втратило чинність.

3.Уповноважити начальника управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради подати документи державному реєстратору на реєстрацію нової редакції Положення про управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Міський голова                                                                           В.Москаленко

Секретар міської ради

В.Вигівський