Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 26-30

тридцята сесія VІІ скликання

від 04.04.2019р. №______

Про заборону розміщення на об’єктах комунальної власності, придбаних, встановлених та побудованих за рахунок бюджетних коштів всіх рівнів, табличок, банерів, написів, які є рекламою та потребують правового врегулювання відповідно до Закону України «Про рекламу»

Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, на виконання вимог Закону України  «Про рекламу», керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Заборонити розміщення на об’єктах комунальної власності,  придбаних, встановлених та побудованих за рахунок бюджетних коштів всіх рівнів, табличок, банерів, написів, які є рекламою та потребують правового врегулювання відповідно до Закону України «Про рекламу».

2. Інспекції з благоустрою м. Коростень до 30.04.2019р. провести інвентаризацію об’єктів комунальної власності, придбаних, встановлених  та побудованих за рахунок бюджетних коштів всіх рівнів  на наявність табличок, банерів, написів, які є рекламою та потребують правового врегулювання відповідно до Закону України «Про рекламу».

3. На підставі наданих Інспекцією з благоустрою м. Коростень даних   комунальному виробничо-господарському підприємству до 30.05.2019 року здійснити демонтаж табличок, банерів, написів, які є рекламою та не оформлені у відповідності до Закону України «Про рекламу».

Міський голова                                                           В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                                       В. Вигівський

Заступник міського голови                                                                               Л. Якубовський

Начальник управління ЖКГ                                                                             В. Мартинюк