ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідачі:Каменчук І.О. -начальник управління земельних відносин та комунальної власності

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

43-33

Дата реєстрації:

08.05.2024

Проголосовано:

23.05.2024 12:43:48

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 43-33

РІШЕННЯ

тридцять третя сесія VІІІ скликання

 

від 23.05.2024р. №_____

 

Про надання дозволу управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність

 

З метою включення об'єктів нерухомого майна до переліку об’єктів приватизації та розглянувши подання управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради від 30.04.2024р. №20.0.1-6/356 та від 07.05.2024р. №20.0.1-6/370, у зв`язку із підготовкою до проєктування та будівництва об’єкта цивільної оборони (цивільного захисту) - укриття для вихованців Коростенського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей «Віри, надії, Любові» та розглянувши подання першого заступника міського голови від 07.05.2024р. №1211/02-13, відповідно до ст. 12, 122 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

 

ВИРІШИЛА:1. Надати дозвіл управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2500 га, що розташована по вулиці Франка, 1-А, села Злобичі, Коростенського району, з цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (03.15), за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської територіальної громади.

2. Надати дозвіл управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0100 га, що розташована по вулиці Сонячній, 10-А, міста Коростеня, з цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (03.15), за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської територіальної громади.

3. Надати дозвіл управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0700 га, що розташована по провулку Гербовому, в районі будинку №14, міста Коростеня, з цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (03.03), за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської територіальної громади.

4. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність.

5. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради:

5.1 Провести тендер через електронну торгову систему "Держзакупівлі Prozorro" із визначення суб’єктів господарювання, які мають право на виконання даного виду робіт з виготовлення документації із землеустрою;

5.2 Розроблені проєктні документації подати до Коростенської міської ради для розгляду та затвердження в установленому порядку.

 

 

 

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

 

 

Секретар міської ради                                                                                О. Олексійчук

 

Заступник міського голови                                                                        В. Корнійчук

 

Начальник управління земельних відносин

та комунальної власності                                                                           І. Каменчук

 

Заступник начальника управління земельних відносин

та комунальної власності - начальник

відділу земельних відносин                                                                       О. Мельниченко

 

Начальник відділу архітектури та містобудування

- головний архітектор                                                                                   С. Тумаш

 

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                                       О. Заєць

 

Начальник юридичного відділу                                                                 Т. Камінська

ДОДАТКИ

1 20 Пояснювальна дозвіл проєкт управління.pdf Переглянути