Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 75-32

тридцять  друга  сесія VІІІ скликання

від 11.04.2024р. №______

Про безоплатну передачу індивідуально визначеного  майна  з  комунальної   власності    Коростенської  міської  територіальної громади у комунальну  власність Харківської міської ради

У зв’язку з критичною ситуацією в енергетичній системі, яка склалась в місті Харкові через масовані обстріли, на підставі п.51 ч.1 ст.26, ч.1 ст. 59 та ч.2 ст. 60 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», міська рада

1. Передати безоплатно індивідуально визначене майно – два бензинових генератори KW18000B з комунальної власності  Коростенської міської територіальної  громади у  комунальну власність Харківської міської ради.

2. Балансоутримувачу – комунальному підприємству теплозабезпечення здійснити безоплатну передачу згідно з вимогами чинного законодавства України.

3. Делегувати до складу комісії з приймання-передачі з комунальної власності  Коростенської міської територіальної  громади у комунальну власність Харківської міської ради:

-заступника міського голови  Ясинецького Олександра Анатолійовича;

-начальника    управління  земельних  відносин  та  комунальної  власності Каменчук Ірину Олександрівну;

-директора  комунального  підприємства  теплозабезпечення  Баранівську Тетяну Миколаївну;

-головного    бухгалтера    комунального   підприємства   теплозабезпечення Антонюк Інну Василівну.

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на заступника міського  голови  Ясинецького О.А.

Міський голова                                                   Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

Перший заступник міського голови

О. Олексійчук