Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 22-30

тридцята  сесія VІІІ скликання

від 21.12.2023р. №______

Про надання  дозволу комунальному підприємству   теплозабезпечення

на   списання  основних засобів

Розглянувши матеріали, подані комунальним  підприємством  теплозабезпечення, висновок комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності щодо доцільності надання міською радою дозволу на списання комунального майна, відповідно до Положення  про порядок списання, безоплатної передачі майна, яке належить до комунальної власності Коростенської міської територіальної громади, враховуючи рекомендації комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись  п.5 ст. 60, п.30 ч.1 ст.26, ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. Надатидозвілкомунальномупідприємству теплозабезпечення на списання основних засобів, а саме:

1.1 водогрійного котла КСВ-2,0Гс «ВК-21-М2», 2002 року введення в експлуатацію, реєстраційний номер 0491, заводський номер 76, первісною балансовою вартістю 25 000,00 грн., повний знос.

1.2 Труби димової Н-33,7 м, 1973 року введення в експлуатацію, інвентарний номер 0209, первісною балансовою вартістю 37 910,69 грн., повний знос.

2. Бухгалтерії  комунального підприємства теплозабезпечення списати основні засоби, зазначені в п.1, що непридатні для подальшого використання, згідно з діючими правилами і наказами та внести відповідні зміни в бухгалтерському обліку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника  міського  голови  В.Вигівського.

Міський голова                                                   Володимир  МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

О. Олексійчук

Перший заступник  міського голови