Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 21-29

двадцять дев’ята сесія VІІІ скликання

від 23.11.2023 р. № _____

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок

Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «ДФУ АГРО» про поновлення договорів оренди земельних ділянок, відповідно до ст. 12, 93, 123, 124, 125, 126¹ Земельного кодексу України, ст.33 Закону України «Про оренду землі», рішення шостої сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 10.06.2021 р. №328 «Про встановлення ставок орендної плати на земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території Коростенської міської територіальної громади», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. У зв’язку із закінченням строку дії, поновити строком на 10 (десять) років договір оренди земельної ділянки №156/14 від 31.01.2014 р. Товариству з обмеженою відповідальністю «ДФУ АГРО» (код ЄДРПОУ 38577791) – новому власнику об’єкта нерухомого майна, розміщеного на земельній ділянці комунальної власності, (нотаріусом вчинено перехід права власності на об’єкт нерухомого майна від попереднього власника та орендаря Товариства з обмеженою відповідальністю «Агропромислової фірми «Агролюкс-Україна» та змінено сторону договору), щодо земельної ділянки, площею 16,0000 га, цільового призначення: (01.01.) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, місце розташування земельної ділянки Житомирська область, Коростенський район, Сингаївська сільська рада, кадастровий номер 1822385200:15:000:0069.

1.1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «ДФУ АГРО»

розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (12% від нормативної грошової оцінки): 46196,57 грн. (сорок шість тисяч сто дев’яносто шість грн. 57 коп.) в рік.

2. У зв’язку із закінченням строку дії, поновити строком на 10 (десять) років договір оренди земельної ділянки №74/14 від 16.01.2014 р. Товариству з обмеженою відповідальністю «ДФУ АГРО» (код ЄДРПОУ 38577791) – новому власнику об’єкта нерухомого майна, розміщеного на земельній ділянці комунальної власності, (нотаріусом вчинено перехід права власності на об’єкт нерухомого майна від попереднього власника та орендаря Товариства з обмеженою відповідальністю «Агропромислової фірми «Агролюкс-Україна» та змінено сторону договору), щодо земельної ділянки, площею 5,3684 га, цільового призначення: (01.01.) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, місце розташування земельної ділянки Житомирська область, Коростенський район, Сингаївська сільська рада, кадастровий номер 1822385200:16:000:0006.

2.1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «ДФУ АГРО»

розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (12% від нормативної грошової оцінки):15500,05 грн. (п'ятнадцять тисяч п’ятсот грн. 05 коп.) в рік.

3. Зазначеним у рішенні особам у місячний термін укласти додаткові угоди про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

4. Доручити міському голові Москаленку В.В. укласти від імені міської ради додаткові угоди про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

5. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання додаткових угод до договорів оренди землі.

6. Рекомендувати ГУ ДПС у Житомирській області забезпечити контроль щодо своєчасного надходження та повноти сплати орендної плати за використання вищевказаних земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                  Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                       О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                               В. Корнійчук

Начальник управління земельних відносин