Доповідачі:

Черняєва С.В. - директор КУ "Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників"

XXIV

Вид:

Номер:

Дата реєстрації:

06.07.2023 12:42:42

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 17-24

двадцять четверта  сесія VІІІ скликання

від  06.07.2023 р. № _____

Про затвердження Стратегії розвитку комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради» на 2023-2027 роки»

Відповідно до ст. 75 Закону України «Про освіту», ст. 52 Закону України «Про повну загальну середню освіту», п.10 Положення про центри професійного розвитку педагогічних працівників, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №672 «Про деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», з метою визначення перспектив розвитку комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань гуманітарної політики, засобів масової інформації, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада:

1. Затвердити  Стратегію розвитку комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників» на 2023-2027 роки (додається).

2. Директору комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенськоїїї міської ради» (Черняєва С.В.) забезпечити виконання  основних положень Стратегії розвитку комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників» на 2023-2027 роки.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Синицького О.П.

Міський голова                                                 Володимир  МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                О.Олексійчук

Заступник міського голови                                                                       О.Синицький

Директор КУ «Коростенський ЦПРПП КМР»                                             С.Черняєва