Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 54-23

двадцять третя сесія VІІІ скликання

від 25.05.2023 р. № _____

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення

Розглянувши звернення громадян про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення, відповідно до ст. 12, 93, 123, 124, 125, 126¹ Земельного кодексу України, ст.33 Закону України «Про оренду землі», рішення шостої сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 10.06.2021 р. №328 «Про встановлення ставок орендної плати на земельні ділянки несільськогосподарського призначення на території Коростенської міської територіальної громади», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. У зв’язку із закінченням строку дії, поновити договір оренди земельної ділянки від 09.06.2015 року №62, яка надана в оренду громадянці Шехтман Зінаїді Олександрівні рішенням сорок першої сесії Коростенської міської ради VI скликання від 23.04.2015 р. №1876, цільове призначення: для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Грушевського, в районі будинку №38, м.Коростень, кадастровий номер 1810700000:02:001:0251.

1.1. Встановити громадянці Шехтман Зінаїді Олександрівні строк оренди земельної ділянки, площею 0,0019 га, цільового призначення: для будівництва індивідуальних гаражів – 5 (п’ять) років.

1.2. Встановити громадянці Шехтман Зінаїді Олександрівні розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (1,5 % від нормативної грошової оцінки):168,27 грн. (сто шістдесят вісім грн. 27 коп.) в рік.

2. У зв’язку із закінченням строку дії, поновити договір оренди земельної ділянки від 06.06.2022 року №56, яка надана в оренду фізичній особі-підприємцю Христюк Тетяні Іллівні рішенням тринадцятої сесії Коростенської міської ради VIII скликання від 24.02.2022 р. №843, цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Бандери Степана (Маяковського), 74-А м.Коростень, кадастровий номер 1810700000:02:009:0020.

2.1. Встановити фізичній особі-підприємцю Христюк Тетяні Іллівні строк оренди земельної ділянки, площею 0,0071 га, цільового призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – 5 (п’ять) років.

2.2. Встановити фізичній особі-підприємцю Христюк Тетяні Іллівні розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки):2345,36 грн. (дві тисячі триста сорок п’ять грн. 36 коп.). в рік.).

3. У зв’язку із закінченням строку дії, поновити договір оренди земельної ділянки від 20.05.2015 р. №53, яка надана в оренду громадянці Гудзикевич Світлані Миколаївні рішенням сорок першої сесії Коростенської міської ради VI скликання від 23.04.2015 р. №1876, цільове призначення: для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Грушевського, в районі будинку №68 м. Коростень, кадастровий номер 1810700000:02:003:0139.

3.1. Встановити громадянці Гудзикевич Світлані Миколаївні строк оренди земельної ділянки, площею 0,0024 га, цільового призначення: для будівництва індивідуальних гаражів – 5 (п’ять) років.

3.2. Встановити громадянці Гудзикевич Світлані Миколаївні розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (1,5 % від нормативної грошової оцінки):153,02 грн. (сто п’ятдесят три грн. 02 коп.) в рік.

4. Зазначеним у рішенні особам у місячний термін укласти додаткові угоди про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

5. Доручити міському голові Москаленку В.В. укласти від імені міської ради додаткові угоди про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

6. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання додаткових угод до договорів оренди землі.

7. Рекомендувати ГУ ДПС у Житомирській області забезпечити контроль щодо своєчасного надходження та повноти сплати орендної плати за використання вищевказаних земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                  Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                       О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                               В. Корнійчук

Начальник Управління земельних відносин