Доповідачі:

Мельниченко О.П. - заступник начальника управління земельних відносин та комунальної власності

Не прийнято

XVII

Вид:

Номер:

Дата реєстрації:

15.09.2022 10:47:43

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 12-17

позачергова сімнадцята сесія VІІІ скликання

від 15.09.2022 р. №______

Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди

Розглянувши заяву громадян та клопотання юридичної особи про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, відповідно до статті 19 Закону України «Про землеустрій», статей 12, 93, 124, 134 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеву самоврядування в Україні», міська рада

1. Надати громадянці Пазюрі Марії Яківні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, орієнтовною площею 0,0100 га по вулиці Шевченка, в районі житлового будинку №84 міста Коростеня – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за рахунок земель громадської забудови Коростенської міської ради.

2. Надати Акціонерному товариству «УКРТРАНСНАФТА» (код ЄДРПОУ 31570412) дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди орієнтовною площею 0,0453 га за адресою: с. Клочеве, Коростенського району Житомирської області – для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

3. Надати АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТРАНСНАФТА» (код ЄДРПОУ 31570412) дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди орієнтовною площею 0,0090 га за адресою: с. Клочеве, Коростенського району Житомирської області – для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

4. Вищевказаним особам розроблену документацію із землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, подати на затвердження до Коростенської міської ради.

Міський голова                                                       Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                        В. Корнійчук

Заступник начальника управління земельних відносин