Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 06-17

позачергова сімнадцята сесія VІІІ скликання

від 15.09.2022 р. №______

Про зміну місцезнаходження, повних та скорочених назв закладів освіти та затвердження статутів

Відповідно до Законів України «Про освіту»,  «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», ст.25 Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», рішень шістнадцятої сесії VІІІ скликання Коростенської міської ради від 04.08.2022 року №912 «Про перейменування вулиці Горького в місті Коростені без зміни нумерації будівель», від 04.08.2022 року №914 «Про  перейменування вулиці Доватора в місті Коростені без зміни нумерації будівель», від 04.08.2022 року №938 «Про  перейменування вулиці Мельника в місті Коростені без зміни нумерації будівель», з метою приведення установчих документів закладів освіти у відповідність до вимог чинного законодавства в галузі освіти, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики керуючись ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.У зв’язку із зміною назви вулиці, внести зміни в частині юридичної адреси КОРОСТЕНСЬКОГО МІСЬКОГО ЛІЦЕЮ №10 ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 22050043): 11508, Житомирська обл., Коростенський р-н., м.Коростень, вул.Мельника,9 змінити на 11508, Житомирська обл., Коростенський р-н., м.Коростень, вул.Андрія Мельника,9.

2. Затвердити Статути в новій редакції:

2.1.КОРОСТЕНСЬКОГО МІСЬКОГО ЛІЦЕЮ №10 ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ (додаток 1).

3.Змінити повні та скорочені назви закладів дошкільної освіти:

3.1.ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №1 М.КОРОСТЕНЯ (код ЄДРПОУ 22062088) на ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №1 М.КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Скорочена назва – ЗДО №1 М.КОРОСТЕНЯ.

У зв’язку із зміною місцезнаходження та назви вулиці, внести зміни в частині юридичної адреси зазначеного в п.п.3.1 закладу: 11500, Житомирська обл., м.Коростень, вул.Горького,14 змінити на 11501, Житомирська обл., Коростенський р-н., м.Коростень, вул.Івана Богуна,14.

3.2.ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №14 М.КОРОСТЕНЯ (код ЄДРПОУ 22062208) на ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №14 М.КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Скорочена назва – ЗДО №14 М.КОРОСТЕНЯ.

У зв’язку із зміною місцезнаходження та назви вулиці, внести зміни в частині юридичної адреси зазначеного в п.п.3.2 закладу: 11500, Житомирська обл., м.Коростень, вул.Доватора,10 змінити на 11507, Житомирська обл., Коростенський р-н., м.Коростень, вул.Покровська,10.

3.3.У зв’язку із зміною місцезнаходження, внести зміни в частині юридичної адреси ВАСЬКОВИЦЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: 11522, Житомирська обл., Коростенський р-н., с.Васьковичі змінити на 11522, Житомирська обл., Коростенський р-н., с.Васьковичі, поселення НПС «Плещівка» №1.

3.4. У зв’язку із зміною місцезнаходження, внести зміни в частині юридичної адреси МАЛОЗУБІВЩИНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: 11535, Житомирська обл., Коростенський р-н., с.Мала Зубівщина, вул.Центральна,8 змінити на 11535, Житомирська обл., Коростенський р-н., с.Мала Зубівщина, вул.Центральна,8 А.

3.5. У зв’язку із зміною місцезнаходження, внести зміни в частині юридичної адреси ХОТИНІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: 11544, Житомирська обл., Коростенський р-н., с.Хотинівка, вул.Центральна,10 змінити на 11544, Житомирська обл., Коростенський р-н., с.Хотинівка, вул.Центральна,10 А.

4.Внести відомості про органи управління до Єдиного державного реєстру, зазначивши: вищий – власник – КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКА РАДА (код ЄДРПОУ 13576977), виконавчий – ДИРЕКТОР, орган управління – ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 02143212).

5.Затвердити Статути в новій редакції:

5.1.ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №1 М.КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ (додаток 2).

5.2.ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №14 М.КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ (додаток 3).

5.3.БЕХІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (додаток 4).

5.4.ВАСЬКОВИЦЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОРОСТЕНСЬ-КОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (додаток 5).

5.5.МАЛОЗУБІВЩИНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОРОС-ТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (додаток 6).

5.6.НОВАКІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОРОС-ТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (додаток 7).

5.7.ХОТИНІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОРОС-ТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (додаток 8).

6.Уповноважити директорів зазначених закладів подати документи державному реєстратору на проведення державної реєстрації вищевказаних статутів у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                   О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                           О. Синицький

забезпечення діяльності міської ради                                           О. Заєць