Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 53-12

дванадцята сесія VІІІ скликання

від 23.12.2021 р. №_____

Про затвердження Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, які знаходяться на території Коростенської міської територіальної громади

Розглянувши технічні документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів сіл Коростенської міської ради, Коростенського району, Житомирської області, розроблених Житомирською філією державного підприємства «Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», відповідно до ст.13,18,23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 12, 128, 201 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України  «Про землеустрій», ст.21 Закону України «Про державний земельний кадастр», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земель села Васьковичі на території Коростенської міської ради, Коростенського району, Житомирської області, площею 436,6000 га.

1.2. Відповідно до розробленої технічної документації з нормативної грошової оцінки встановити середню базову вартість 1 кв.м земель населеного пункта села Васьковичі, на території Коростенської міської ради Коростенського району, Житомирської області в розмірі 116 (сто шістнадцять) гривень 46 копійок.

2. Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земель села Сингаї, на території Коростенської міської ради, Коростенського району, Житомирської області, площею 261,0000 га.

2.2. Відповідно до розробленої технічної документації з нормативної грошової оцінки встановити середню базову вартість 1 кв.м земель населеного пункта села Сингаї, на території Коростенської міської ради Коростенського району, Житомирської області в розмірі 140 (сто сорок) гривень 40 копійок.

3. Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земель села Грозине, на території Коростенської міської ради, Коростенського району, Житомирської області, площею 34,6000 га.

3.2. Відповідно до розробленої технічної документації з нормативної грошової оцінки встановити середню базову вартість 1 кв.м земель населеного пункта села Грозине, на території Коростенської міської ради Коростенського району, Житомирської області в розмірі 124 (сто двадцять чотири) гривні 07 копійок.

4. Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земель села Стремиргород, на території Коростенської міської ради, Коростенського району, Житомирської області, площею 204,9000 га.

4.2. Відповідно до розробленої технічної документації з нормативної грошової оцінки встановити середню базову вартість 1 кв.м земель населеного пункта села Стремигород, на території Коростенської міської ради Коростенського району, Житомирської області в розмірі 99 (дев’яносто дев’ять) гривень 54 копійки.

5. Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земель села Діброва, на території Коростенської міської ради, Коростенського району, Житомирської області, площею 63,9000 га.

5.2. Відповідно до розробленої технічної документації з нормативної грошової оцінки встановити середню базову вартість 1 кв.м земель населеного пункта села Діброва, на території Коростенської міської ради Коростенського району, Житомирської області в розмірі 94 (дев’яносто чотири) гривні 35 копійок.

6. Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земель села Майданівка, на території Коростенської міської ради, Коростенського району, Житомирської області, площею 56,6000 га.

6.2. Відповідно до розробленої технічної документації з нормативної грошової оцінки встановити середню базову вартість 1 кв.м земель населеного пункта села Майданівка, на території Коростенської міської ради Коростенського району, Житомирської області в розмірі 89 (вісімдесят дев’ять) гривень 57 копійок.

7. Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земель села Болярка, на території Коростенської міської ради, Коростенського району, Житомирської області, площею 43,2000 га.

7.2. Відповідно до розробленої технічної документації з нормативної грошової оцінки встановити середню базову вартість 1 кв.м земель населеного пункта села Болярка, на території Коростенської міської ради Коростенського району, Житомирської області в розмірі 93 (дев’яносто три) гривні 41 копійка.

8. Використовувати матеріали нормативної грошової оцінки при оформленні відповідних документів з 01.01.2022 року.

Міський голова                                                   Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                          О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                       О.Ясинецький

Начальник Управління земельних відносин