Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 24-12

дванадцята сесія VІІІ скликання

3.12.2021 р. №______

Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого

комунального майна – нежитлового вбудованого приміщення за адресою:

вул. І. Франка, 7,
приміщення 2, м. Коростень, Житомирська область

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Возної Л.В. за  вх. №р/В-1270 від 04.10.2021 р. та матеріали за вх. №р/В-1575 від 15.12.2021 р.,  враховуючи акт візуального огляду нежитлового вбудованого приміщення, розташованого по вул. І.Франка,7 в м. Коростені, від 29.10.2021 року,  керуючись ст. 21 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» №483 від 03.06.2020 р., враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись ст. 25, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. Надати згоду орендарю фізичній особі-підприємцю Возній Лесі Вікторівні на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна – нежитлового вбудованого приміщення загальною площею 68,7 кв.м за адресою: вул. І. Франка, 7, приміщення 2, м. Коростень, Житомирська область.

2. Фізичній особі-підприємцю Возній Лесі Вікторівні після здійснення невід’ємних поліпшень надати інформацію про завершення виконання робіт, копії підписаних замовником і підрядником актів приймання виконаних робіт, висновок будівельної експертизи, що підтверджує здійснення і склад невід’ємних поліпшень.

3. Контроль за здійсненням невід’ємних поліпшень майна, зазначеного в п. 1 рішення, покласти на балансоутримувача – комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 1.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника  міського  голови  О. Ясинецького.

Міський голова                                                       Володимир  МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

Перший заступник міського голови

О. Олексійчук