ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

09-12

Дата реєстрації:

03.12.2021

Проголосовано:

23.12.2021 13:16:11

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 09-12РІШЕННЯ

дванадцята  сесія VІІІ скликання


 

від 23.12.2021 р. №______

 

Про внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних  осіб, фізичних осіб-підприємців

та громадських формувань про особу, яка уповноважена діяти від імені юридичної особи – Комунального виробничого

житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №1 (код ЄДРПОУ 03343580) в частині представництва інтересів у всіх

судових установах, організаціях, підприємствах, органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських організаціях.


 

      На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення можливостей самопредставництва в суді органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб незалежно від порядку їх створення» №390-IX від 18.12.2019р. стосовно внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про особу, яка уповноважена діяти від імені юридичної особи - Комунального виробничого  житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №1 (код ЄДРПОУ 03343580) в частині представництва інтересів у всіх судових установах, усіх установах, організаціях, підприємствах, органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських організаціях, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

         

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних  осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про особу, яка  уповноважена діяти від імені юридичної особи - Комунального виробничого  житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №1 (код ЄДРПОУ 03343580) в частині представництва інтересів у всіх судових установах, усіх установах, організаціях, підприємствах, органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських організаціях з усіма правами, які надані Законом позивачу, відповідачу, третій особі і потерпілому, в тому числі з правом закінчення справи мировою угодою, визнання або відмова повністю або частково від позовних вимог, зміни предмету позову, оскарження рішення суду, одержання виконавчого листа, приймання участі у веденні цивільних, кримінальних, господарських та адміністративних справ.

2. Уповноважити Самарську Ольгу Анатоліївну, 11.02.1978 р./н., ІПН 2853108862 – начальника юридичного відділу Комунального виробничого  житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №1, діяти від імені юридичної особи - Комунального виробничого  житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №1 (код ЄДРПОУ 03343580) в частині представництва інтересів у всіх судових установах, організаціях, підприємствах, органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських організаціях.

 3. Уповноважити начальника Комунального виробничого  житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №1 (код ЄДРПОУ 03343580) Городничого Петра Олеговича провести  державну реєстрацію змін до відомостей Єдиного державного реєстра у відповідності до чинного законодавства.

 

 

 

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

 

 

 

Секретар міської ради                                                                О. Олексійчук

 

Заступник міського голови                                                          О. Ясинецький            

 

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                       О. Заєць

 

Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська

 

 

                                                                              

ДОДАТКИ

1 Пояснювальна.pdf Переглянути
2 Довідка.pdf Переглянути