ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

X

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

03-10

Дата реєстрації:

11.10.2021

Проголосовано:

28.10.2021 12:09:56

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  6
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 03-10

РІШЕННЯ

десята  сесія VІІІ скликання

 

від  28.10.2021р. №________         

 

Про звернення депутатів Коростенської міської ради VIII скликання до Кабінету Міністрів України  та Верховної Ради України 9-го скликання щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону 2021-2022 рр. та справедливу тарифікацію опалення та постачання гарячої води

 

З метою захисту малозабезпечених верств населення та зважаючи на вкрай небезпечну ситуацію, яка склалася з підготовкою до опалювального сезону, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради, Коростенська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Підтримати звернення депутатів Коростенської міської ради VIII скликання до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України 9-го скликання. (додається).2.Доручити міському голові підписати звернення та направити за належністю.

 

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

 

 

Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук             

Депутат міської ради                                                                     В.Стужук

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                         О.Заєць

Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська

 

Додаток  до рішення 10 сесії Коростенської міської ради VIIІ скликання

від 28.10.2021 р. №_________

 

 
ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Коростенської міської ради VIII скликання

до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України 9-го скликання щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону 2021-2022 рр. та справедливу тарифікацію опалення та постачання гарячої води

 

З метою захисту малозабезпечених верств населення та зважаючи на вкрай небезпечну ситуацію, яка склалася з підготовкою до опалювального сезону, відповідно до статті 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»

Просимо вжити такі заходи:

1.Надати можливість територіальним громадам закуповувати український газ власного видобутку для потреб населення та бюджетних установ за собівартістю +30% рентабельності та без передоплати - для того, щоби громади змогли встановити соціально обґрунтовані тарифи.

2.Розширити фінансування програми субсидій за комунальні послуги на 40%, аби отримати державну допомогу змогли усі, хто її потребує.

3.Кабінету Міністрів України запровадити дієвий механізм компенсації з державного бюджету витрат місцевих бюджетів, пов’язаних з залишенням без змін тарифів на опалення і постачання гарячої води.

4.Верховній Раді України 9-го скликання невідкладно розглянути проєкт Закону України № 6064 від 15.09.2021 року «Про внесення зміни до розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" (щодо встановлення мораторію на припинення надання житлово-комунальних послуг у період дії обмежень, спричинених коронавірусною хворобою (COVID-19)».

 

За дорученням депутатів Коростенської

міської ради VIII скликання

 

 

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

 

Секретар міської ради                                               Олександр ОЛЕКСІЙЧУК