Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 13-10

десята  сесія VІІІ скликання

від 28.10.2021 р. №______

Про утворення старостинських округів на

території Коростенської міської територіальної громади

Відповідно до п. 6¹ ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики, міська рада

1. Утворити на території Коростенської міської територіальної громади 12  старостинських  округів:

1. Бехівський старостинський округ, з центром в селі Бехи, у складі сіл Бехи, Вороневе.

Староста Бехівського старостинського округу Конюх Ігор Миколайович.

Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: вулиця Козаренка Романа,  будинок 22-Е, село Бехи, Коростенський район, Житомирська область.

1. Васьковицький старостинський округ, з центром в селі Васьковичі, у складі села Васьковичі.

Староста Васьковицького старостинського округу Ущапівський Олександр Петрович.

Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: вулиця Першотравнева,  будинок 36, село Васьковичі, Коростенський район, Житомирська область.

1. Грозинський старостинський округ, з центром в селі Грозине, у складі сіл Грозине, Сингаї, Немирівка, Шатрище.

Староста Грозинського старостинського округу Ткачук Валентина Павлівна.

Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: вулиця Центральна, будинок 3, село Грозине, Коростенський район, Житомирська область.

1. Дідковицький старостинський округ, з центром в селі Дідковичі, у складі сіл Дідковичі, Булахівка, Межирічка, Барди, Сарновичі.

Староста Дідковицького старостинського округу Сергієнко Наталія Миколаївна.

Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: вулиця Низовська,  будинок 1, село Дідковичі, Коростенський район, Житомирська область.

1. Каленський старостинський округ, з центром в селі Каленське, у складі сіл Каленське, Корма, Мединівка, Великий ліс.

Староста Каленського старостинського округу Синько Руслан Вікторович.

Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: вулиця Потапова,  будинок 60, село Каленське, Коростенський район, Житомирська область.

1. Кожухівський старостинський округ, з центром в селі Кожухівка, у складі сіл Кожухівка, Клочеве, Сокорики.

Староста Кожухівського старостинського округу Васьківська Світлана Петрівна.

Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: вулиця Центральна, будинок 31, село Кожухівка, Коростенський район, Житомирська область.

1. Малозубівщинський старостинський округ, з центром в селі Мала Зубівщина, у складі сіл Мала Зубівщина, Зубівщина.

Староста Малозубівщинського старостинського округу Слупачик Віталій Федорович.

Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: вулиця Центральна, будинок 10, село Мала Зубівщина, Коростенський район, Житомирська область.

1. Михайлівський старостинський округ, з центром в селі Михайлівка, у складі сіл Михайлівка, Плещівка.

Староста Михайлівського старостинського округу Невмержицький Анатолій Олександрович.

Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: вулиця Вишняки, будинок 40-В, село Михайлівка, Коростенський район, Житомирська область.

1. Стремигородський старостинський округ, з центром в селі Стремигород, у складі сіл Стремигород, Болярка, Діброва, Майданівка.

Староста Стремигородського старостинського округу Смолянюк Наталя Василівна.

Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: вулиця Центральна, будинок 24, село Стремигород, Коростенський район, Житомирська область.

1. Ходаківський старостинський округ, з центром в селі Ходаки, у складі сіл Ходаки, Субине, Горбачі, Берестовець, Обиходи, Обиходівка, Купеч.

Староста Ходаківського старостинського округу Мельниченко Петро Володимирович.

Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: вулиця Центральна,  будинок 30-а, село Ходаки, Коростенський район, Житомирська область.

1. Холосненський старостинський округ, з центром в селі Холосне, у складі сіл Холосне, Злобичі, Нивки.

Староста Холосненського старостинського округу Лангер Володимир Іванович.

Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: вулиця Центральна, будинок 20-А, село Холосне, Коростенський район, Житомирська область.

1. Хотинівський старостинський округ, з центром в селі Хотинівка, у складі сіл Хотинівка, Соболівка, Розтяжин, Домолоч, Іскорость, Новаки.

Староста Хотинівського старостинського округу Палюшкевич Валентина Миколаївна.

Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: вулиця Центральна,  будинок 1, село Хотинівка, Коростенський район, Житомирська область.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук

Заступник міського голови                                                           В. Корнійчук

забезпечення діяльності міської ради                                         О.Заєць