ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

IX

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

29-09

Дата реєстрації:

08.09.2021

Проголосовано:

23.09.2021 11:28:23

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 29-09       РІШЕННЯ


дев’ята сесія VІІІ скликання

 

від 23.09.2021 р. №_____       

 

Про надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність

 

З метою забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Коростені та розглянувши подання Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради від 07.09.2021р. №20.0.1-6/955 щодо надання дозволу на розробку проєкту землеустрою, згідно Закону України «Про землеустрій», відповідно до ст. 12, 122, 123, 135, 136 Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,9000 га, що розташована по вулиці В. Сосновського, в районі будинку № 62-А міста Коростеня, з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення Коростенської міської територіальної громади.

2. Надати дозвіл Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0012 га, що розташована по вулиці Грушевського, в районі будинку №41 міста Коростеня, з цільовим призначенням для іншої житлової забудови за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської територіальної громади.

3. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність.

4. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради розроблену проєктну документацію подати до Коростенської міської ради для розгляду та затвердження в установленому порядку. 

 

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                             О. Олексійчук

 

Заступник міського голови                                                                     О. Ясинецький

 

Начальник Управління земельних відносин

та комунальної власності                                                                                    С.Любочко

Заступник начальника Управління земельних відносин

та комунальної власності-начальник

відділу земельних відносин                                                                           О.Мельниченко

 

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                                      О. Заєць

 

Головний спеціаліст відділу земельних відносин                                             А.Березюк

 

Начальник юридичного відділу                                                                Т. Камінська 

ДОДАТКИ

1 12 Пояснювальна дозвіл проєкт Управл.pdf Переглянути