ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

72-07

Дата реєстрації:

04.08.2021

Проголосовано:

19.08.2021 15:48:20

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 72-07       РІШЕННЯвосьма сесія VІІІ скликання 

від 19.08.2021 р. №_____    

 

Про надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність

 

З метою забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Коростені та розглянувши подання Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради №20.0.1-6/374 від 01.07.2021р. та  №20.0.1-6/669  від 02.08.2021р. щодо надання дозволу на розробку проєктів землеустрою, згідно Закону України «Про землеустрій», відповідно до ст. 12, 122, 123, 135, 136 Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0176 га, що розташована по вулиці Горького, в районі будинку № 106 міста Коростеня, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської територіальної громади.

2. Надати дозвіл Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0100 га, що розташована по вулиці Шленчака Володимира, № 2-А с.Грозине Коростенського району, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови у межах приєднаних територій Коростенської міської територіальної громади.

3. Надати дозвіл Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1600 га, що розташована по вулиці Промисловій, в районі будинку №2 міста Коростеня, з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель промисловості Коростенської міської територіальної громади.

4. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність.

5. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради розроблені проєктні документації подати для затвердження на розгляд сесії Коростенської міської ради. 

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                             О. Олексійчук

 

Заступник міського голови                                                                     О. Ясинецький

 

Начальник Управління земельних відносин

та комунальної власності                                                                                 С.Любочко

Заступник начальника Управління земельних відносин

та комунальної власності-начальник

відділу земельних відносин                                                                                    О.Мельниченко

 

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                                      О. Заєць

 

Головний спеціаліст відділу земельних відносин                                             А.Березюк

 

Начальник юридичного відділу                                                                Т. Камінська
 

ДОДАТКИ

1 9 Пояснювальна проєкт Управл.pdf Переглянути