Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 31-07

восьма сесія VІІІ скликання

від 19.08.2021 р. №______

Про внесення змін до рішення Коростенської міської ради (шоста сесія VІІІ скликання) №329 від 10.06.2021 р.

З метою приведення у відповідність рішення Коростенської міської ради (шоста сесія VІІІ скликання) №329 від 10.06.2021 р. для подальшого проведення процедури приватизації, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись п.30 ч.1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до додатку «Об’єкти комунальної власності, які включені до переліку об’єктів комунальної власності міста,що підлягають приватизації у 2021 році» рішення Коростенської міської ради (шоста сесія VІІІ скликання) №329 від 10.06.2021 р. «Про включення до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2021 році, нежитлової будівлі (двох гаражів) по вул. Героїв Небесної Сотні (вул.Табукашвілі), 5-А, приміщення 1 та нежитлової будівлі по вул.Героїв Небесної Сотні (вул.Табукашвілі), 5-Б, в місті Коростені», змінивши назву балансоутримувача з «Комунальне  виробниче житлове ремонтно-експлутаційне підприємство №1» на «Комунальне підприємство теплозабезпечення».

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

О. Олексійчук