ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VI

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

45-6

Дата реєстрації:

26.05.2021

Проголосовано:

10.06.2021 15:52:11

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  32
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 45-6       РІШЕННЯ


  шоста сесія VІІІ скликання

 

від 10.06.2021 р. №_____    

 

Про надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність

 

З метою забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Коростені та розглянувши подання Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради №649/02-13 від 21.04.2021р. та №768/02-13 від 20.05.2021р. щодо надання дозволу на розробку проєктів землеустрою, згідно Закону України «Про землеустрій», відповідно до ст. 12, 122, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:1. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0031 га, що розташована по вулиці Грушевського, в районі будинку№ 8-А міста Коростеня.

1.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0031 га, що розташована по вулиці Грушевського, в районі будинку№ 8-А міста Коростеня для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.

2. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0050 га, що розташована по вулиці Грушевського, в районі будинку№ 13 міста Коростеня.

2.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0050 га, що розташована по вулиці Грушевського, в районі будинку № 13 міста Коростеня для іншої житлової забудови за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.

3. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0032 га, що розташована по вулиці Івана Котляревського, в районі будинку №46-А міста Коростеня.

3.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0032 га, що розташована по вулиці Івана Котляревського, в районі будинку №46-А міста Коростеня для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.

4. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність.

5. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради розроблені проєктні документації подати для затвердження на розгляд сесії Коростенської міської ради.

 Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                             О. Олексійчук

 

Заступник міського голови                                                                     О. Ясинецький

 

Начальник Управління земельних відносин

та комунальної власності                                                                                 С.Любочко

 

Заступник начальника Управління земельних відносин

та комунальної власності-начальник

відділу земельних відносин                                                                                    О.Мельниченко

 

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                                      О. Заєць

 

Начальник юридичного відділу                                                                Т. Камінська