Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 23-6

шоста сесія VІІІ скликання

від  10.06.2021 р. №______

Про надання  дозволу  Коростенському комунальному  підприємству

Водоканал на списання транспортних засобів

Розглянувши матеріали, подані Коростенським комунальним підприємством   „Водоканал” за  вх. № 786/02-13  від 21.05.21р., висновок комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності щодо доцільності надання міською радою дозволу на списання комунального майна від 24.05.21р., відповідно до Положення „Про порядок списання, безоплатної передачі майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Коростеня”, враховуючи рекомендації комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись  п.5 ст. 60, п.30 ч.1 ст.26, ст.25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Коростенська міська рада

1.Надати дозвіл Коростенському комунальному підприємству  „Водоканал” списати  з  балансу:

1.1  Автомобіль ГАЗ 53, 1969 року випуску, державний  № 41-57 ЖИЕ, первісною вартістю 33750,00 грн., залишковою вартістю 33750,00 грн.

1.2  Екскаватор ЕО-2625, 1992 року випуску, державний  № 54-28 ЖЦ, інвентарний № 1040474, первісною вартістю 1333,89 грн., залишковою вартістю 0,00 грн.

2. Бухгалтерії Коростенського комунального підприємства „Водоканал” списати транспортні засоби, зазначені в п.1, що непридатні для подальшого використання, згідно діючих правил і наказів та внести відповідні зміни в бухгалтерському обліку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника  міського  голови  В.Вигівського.

Міський голова                                                   Володимир  МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

Перший заступник міського голови

О. Олексійчук