Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 16-6

шоста сесія VІІI скликання

від 10.06.2021 р. №

Керуючися статтею 266 Податкового кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Коростенська міська рада

1. Установити на території Коростенської міської територіальної громади:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Визначити зони Коростенської міської територіальної громади щодо оподаткування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у відповідності до економічно-планувальних зон згідно нормативно-грошової оцінки земель додаток 3.

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності.

5. Рішення тридцять дев’ятої сесії VІІ скликання від 11.06.2020 р. № 1847 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та рішення тридцять дев’ятої сесії VІІ скликання від 11.06.2020 р. № 1846 «Про внесення змін до рішення 31 сесії VII скликання від 23.05.2019р. №1463 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2020 рік»» визнати такими, що втратили чинність.

6. Рішення набирає чинності з 01.01.2022 року.

Міський голова                                               Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                   О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                      О. Ясинецький

Начальник фінансового управління                                            Л. Бардовська