ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідачі:Мельниченко о.п. - заступник начальника управління земельних відносин та комунальної власності - начальник відділу земельних відносин

Рішення:

Прийнято

Сесія:

V

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

90-5

Дата реєстрації:

31.03.2021

Проголосовано:

15.04.2021 15:29:09

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 90-5         РІШЕННЯ

п’ята сесія VІІІ скликання

 

від 15.04.2021 р. №_____

           

Про затвердження документацій із землеустрою та умов продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення

 

        З метою забезпечення ефективного використання земельного фонду в ринкових умовах та наповнення бюджету міської ради, враховуючи інвестиційну привабливість земельних ділянок та звернення суб’єктів господарювання, відповідно до статей 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Закону «Про оренду землі», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:


 1. Затвердити проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни цільового призначення відповідно до переліку наведеного в додатку до даного рішення.

 2. Провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок, відповідно до переліку, окрім земельної ділянки (кадастровий номер:1822383800:01:000:0024), зазначеного в додатку до даного рішення.

 3. Затвердити умови продажу права оренди на земельні ділянки, встановивши наступне:

  1.  Стартовий розмір річної орендної плати для земельних ділянок по всіх лотах становить 12%. Гарантійний внесок становить 30% від стартової ціни продажу лоту. Крок земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки становить 0,5% від стартової ціни лоту. 4. Встановити строк оренди земельних ділянок, зазначених в додатку 1 до даного рішення, - 10 років.

 5. За результатами земельних торгів у формі аукціону з переможцем по кожному лоту підписується протокол земельних торгів, на підставі якого укладається договір оренди землі, безпосередньо в день проведення земельних торгів.

 6. Уповноважити Управлінню земельних відносин та комунальної власності бути присутнім на земельних торгах.

 7. Місцем проведення земельних торгів визначити: зал засідань Коростенської міської ради, за адресою: Житомирська область, місто Коростень, вулиця Грушевського 22.

 8. Уповноважити виконавців торгів, Приватну фірму «ЮрЕкс». Юридична консультація та майнова експертиза» (ЄДРПОУ 32008498,                 м. Житомир, вул. Перемоги, 11, к.3) та ЖИТОМИРСЬКА ТОВАРНА АГРОПРОМИСЛОВА БІРЖА (ЄДРПОУ 30736919, м. Житомир, проспект Незалежності, 91/1).

 9. Земельні торги провести у II-III кварталах 2021 року. Гарантійний внесок, сплачений переможцем до початку торгів, зараховується до купівельної ціни права оренди на земельну ділянку.


Переможець земельних торгів відшкодовує Виконавцю земельних торгів вартість витрат (видатків), здійснених на підготовку Лоту до продажу, організацію та проведення земельних торгів:


 • витрати за послуги з проведення агрохімічного обстеження та виготовлення агрохімічного паспорта;

 • витрати на підготовку лотів до проведення земельних торгів, що включають вартість робіт із землеустрою;

 • винагороду Виконавця в розмірі 50% річної плати за користування земельною ділянкою, але не більше 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Плата за користування земельними ділянками на перший рік оренди за виключенням внесеного гарантійного внеску, а також суми витрат, здійснені виконавцем земельних торгів на підготовку лотів до продажу, організацію та проведення земельних торгів, підлягають сплаті переможцем земельних торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладення договору оренди.

  

Міський голова                                                       Володимир МОСКАЛЕНКО

 
 

 


Секретар міської ради                                                                                        О. Олексійчук


Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький

Начальник відділу архітектури та містобудування -

головний архітектор                                                                                            С.Тумаш

Начальник Управління земельних відносин

та комунальної власності                                                                                 С.Любочко

Заступник начальника Управління земельних відносин-

начальник відділу земельних відносин                                                              О.Мельниченко

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                                                 О.Заєць

Начальник юридичного відділу                                                                Т.Камінська

ДОДАТКИ

1 39 додаток торги с,г.pdf Переглянути
2 38 Пояснювальна затвердження сг.pdf Переглянути