ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

V

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

44-5

Дата реєстрації:

31.03.2021

Проголосовано:

15.04.2021 14:15:05

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  31
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 44-5РІШЕННЯ

п’ята сесія VІІІ скликання

 

від 15.04.2021 р. №_____ Про розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, індивідуального садівництва, ведення особистого селянського господарства, з подальшою передачею у власність у межах приєднаних територій

 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, індивідуального садівництва, ведення особистого селянського господарства, з подальшою передачею у власність у межах приєднаних територій, відповідно до ст. 12, 116, п.7 ст. 118, 121 Земельного кодексу України, «Плану зонування територій міста Коростеня», затвердженого рішенням сімнадцятої сесії Коростенської міської ради VІІ скликання від 19.07.2019 року, враховуючи інформацію відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Коростенської міської ради №29 від 23.03.2021р., №34 від 02.04.2021р., та рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:1. Надати громадянці Романюк Ганні Миколаївні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Жмаченка, в районі будинку №30 с. Сингаї Коростенського району за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради з подальшою передачею у власність.

2. Надати громадянину Тимошенку Василю Івановичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2000 га, для ведення особистого селянського господарства в межах с. Сингаї Коростенського району за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської ради з подальшою передачею у власність.

3. Надати  громадянину Останіну Івану Віталійовичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 2,0000 га, для ведення особистого селянського господарства в межах с. Берестовець Коростенського району за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської ради з подальшою передачею у власність.

4. Надати громадянину Останіну Олександру Віталійовичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 2,0000 га, для ведення особистого селянського господарства в межах с. Берестовець Коростенського району за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської ради з подальшою передачею у власність.

5. Остаточну площу встановити геодезичним способом при складанні проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

5. 1. Погоджені проєкти землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність подати на затвердження до Коростенської міської ради в термін не пізніше 2 років з дня прийняття даного рішення.     

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

 Секретар міської ради                                                                                          О. Олексійчук


 

Заступник міського голови                                                                                  О.Ясинецький

 

Начальник відділу архітектури та містобудування -

головний архітектор                                                                                             С.Тумаш

 

Начальник Управління земельних відносин

та комунальної власності                                                                                 С.Любочко

 

Заступник начальника Управління земельних відносин-

начальник відділу земельних відносин                                                              О.Мельниченко

 

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                                                О.Заєць

 

Начальник юридичного відділу                                                               Т.Камінська 

ДОДАТКИ

1 3-б Пояснювальна Дозвіл на проекти район.pdf Переглянути