ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

IV

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

47-4

Дата реєстрації:

10.02.2021

Проголосовано:

25.02.2021 12:37:47

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  30
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 47-4РІШЕННЯ

четверта  сесія VІІІ скликаннявід  25.02.2021р. №______Про включення приміщення спортивного залу навчально-виховного комплексу „Школа-гімназія” № 12 по вул. Київська, 4 в м. Коростені  до Переліку другого типу для передачі в оренду без проведення  аукціону

 

             Розглянувши звернення Обєднання громадян хокейного клубу Політехнік” за вх. № 206/02-13  від 08.02.2021р. щодо включення приміщення спортивного залу навчально-виховного комплексу комплексу „Школа-гімназія” № 12 по вул. Київська, 4 в м. Коростені  до Переліку другого типу для передачі в оренду без проведення  аукціону, відповідно ст.6, ч.2 ст.15 Закону України Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 03.06.2020р. № 483, Положення „Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені”, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись  п.3 ч.4 ст.42, ст.25, ст.60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Коростенська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Включити доПереліку другого типуоб’єктів комунальної власності територіальної громади міста Коростеня, що підлягає передачі в оренду без проведення аукціону об’єктнерухомого майна -  приміщення спортивного залу навчально-виховного комплексу комплексу „Школа-гімназія” № 12 по вул. Київська, 4 в м. Коростені за цільовим призначенням – для проведення навчально-тренувальних занять  з хокею на траві.

2.Надати Обєднанню громадян хокейного клубу „Політехнік” в оренду

приміщення спортивного залу навчально-виховного комплексу комплексу „Школа-гімназія” № 12 по вул. Київська, 4 в м. Коростені, загальною площею  254,0 кв.м,  за цільовим призначенням – для проведення навчально-тренувальних занять  з хокею на траві, терміном на п’ять  років.

3.Встановити  орендну плату, розраховану відповідно незалежної оцінки  та згідно графіку використання приміщення, погодженого з відділом освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради.

4.Балансоутримувачу укласти договір оренди відповідно до вимог чинного законодавства, після отримання необхідної документації.

 

Міський голова                                                    Володимир  МОСКАЛЕНКО

 

 

Секретар міської ради                                                                  О. Олексійчук

 

Заступник міського голови                                                          О. Ясинецький

 

Начальник управління економіки                                                О. Жилін

 

Заступник начальника управління                                            

економіки-начальник відділу

комунальної власності                                                                  С.Любочко

 

Начальник юридичного відділу                                                   Т. Камінська  

 

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                   О. Заєць

  

ДОДАТКИ

1 Пояснювальна записка, довідка.pdf Переглянути