Доповідачі:

Луцишин М.І. - виконавчий директор Асоціації "Рада керівників міста Коростеня"

Вид:

Номер:

Дата реєстрації:

14.01.2021 16:36:44

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 02-3

позачергова третя сесія VІІІ скликання

від  14.01.2021 р. №______

Про звернення депутатів Коростенської міської ради VІІІ скликання до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України

З метою стабілізації ситуації, що виникла на ПрАТ «Коростенський завод ЗБШ» та створила соціальну напругу в громаді, відповідно до ст.25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Підтримати звернення депутатів Коростенської міської ради VІІІ скликання до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України (додається).

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук

Заступник міського голови                                                           О.Ясинецький

забезпечення діяльності міської ради                                         О.Заєць

Начальник юридичного відділу                                                   Т. Камінська

Додаток до рішення позачергової 3 сесії Коростенської міської ради VIIІ скликання від 14.01.21р.№_____

Президенту України

Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

Голові Верховної Ради України

Дмитру РАЗУМКОВУ

Прем’єр-міністру України

Денису ШМИГАЛЮ

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Коростенської міської ради VIIІ скликання

щодо стабілізації ситуації, що виникла на

ПрАТ «Коростенський завод ЗБШ»

В місті Коростень майже 60 років здійснює свою діяльність

ПрАТ «Коростенський завод ЗБШ», який являється стратегічно важливим підприємством для країни та одним з основних платників податків та зборів до Державного та міського бюджетів.

Просимо Вашого втручання в ситуацію, що склалась на

ПрАТ «Коростенський завод ЗБШ» та пов’язана зі зміною керівництва, яка, на нашу думку, відбувається з порушенням законодавства, без участі та врахування думки трудового колективу.

Неузгодженість дій вищого керівництва, незаконне втручання в роботу заводу, соціальна напруга в колективі, перешкоджає нормальній роботі підприємства. Нас надзвичайно хвилює дана ситуація та той факт, що від нестабільної роботи ПрАТ «Коростенський завод ЗБШ» можуть постраждати сім’ї майже 500 коростенців, що працюють на заводі, а в майбутньому і економічна ситуація в громаді.

В інтересах країни та громади Коростенщини зокрема, наполегливо просимо Вашого сприяння у стабілізації ситуації на ПрАТ «Коростенський завод ЗБШ».

Разом з тим, просимо розглянути можливість призначити керівником ПрАТ «Коростенський завод ЗБШ» Куницького Василя Івановича, який пропрацював на даному підприємстві 46 років.

Куницький Василь Іванович володіє потужними організаційними здібностями, вимогливий до себе та своїх підлеглих, велику увагу приділяє реалізації економічної політики, зміцненню фінансового стану, поліпшенню побутових умов працівників, їх соціального захисту. Ініційовані Василем Івановичем заходи технічного переоснащення заводу, вивели підприємство в коло найбільш потужних та передових в своїй галузі. Успішність підприємства підтверджується наявністю перемог в різноманітних міжнародних, національних та місцевих конкурсах.

За особистий внесок Куницький Василь Іванович нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, знаком «Почесний залізничник», має почесне звання «Заслужений працівник транспорту України».

Василь Іванович є Почесним громадянином міста Коростень та діючим депутатом міської ради. Багато років очолює громадську організацію «Асоціація керівників міста Коростеня». Та головне, Василь Іванович користується великою повагою в колективі, серед колег та жителів міста.

За дорученням депутатів міської ради

Міський голова                                                      Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                               Олександр ОЛЕКСІЙЧУК