Доповідачі:

Мельниченко О.П.-заступник начальника відділу комунальної власності управління економіки

Вид:

Номер:

Дата реєстрації:

24.12.2020 15:29:20

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 54-02

друга сесія VІІІ скликання

від 24.12.2020 р. № _______

Про продаж Приватному підприємству «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Толстого, 3 міста Коростеня на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника

Розглянувши звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Толстого, 3 міста Коростеня, відповідно до статей 12, 127, 128 Земельного кодексу України, ст. 9 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Толстого, 3 міста Коростеня.

2. Затвердити вартість земельної ділянки по вулиці Толстого, 3 міста Коростеня, площею 2,0128 га, (кадастровий номер: 1810700000:01:041:0225) - в розмірі 2199185,00 (два мільйони сто дев’яносто дев'ять тисяч сто вісімдесят п’ять гривень 00 копійок) грн. з розрахунку за 1 м2 – 109,26 (сто дев'ять гривень 26 копійок) грн. на підставі грошової оцінки.

3. Продати Приватному підприємству «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» земельну ділянку по вулиці Толстого, 3 міста Коростеня, площею 2,0128 га, на якій розміщено об’єкт нерухомого майна заявника за 2199185,00 (два мільйони сто дев’яносто дев'ять тисяч сто вісімдесят п’ять гривень 00 копійок) грн. для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

4. Зарахувати до суми, яку покупець сплатив за земельну ділянку по вулиці Толстого, 3 міста Коростеня, авансовий внесок в сумі 297973,30 грн. (двісті дев'яносто сім тисяч дев'ятсот сімдесят три гривні 30 копійок), сплачений відповідно до договору №94 від 02.11.2020 року. Решта вартості земельної ділянки у сумі 1901211,70 (один мільйон дев’ятсот одна тисяча двісті одинадцять гривен 70 копійок) грн. має бути сплачена на р/р UA988999980314181941000006006, МФО 899998 Казначейство України, код 37909251.

5. Приватному підприємству «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» оформити договір купівлі-продажу земельної ділянки, загальною площею 2,0128 га, по вулиці Толстого, 3 міста Коростеня за ціною визначеною цим рішенням.

5.1. У разі не підписання покупцем договору купівлі-продажу земельної ділянки, впродовж трьох місяців з дня прийняття рішення міської ради про продаж, рішення втрачає чинність.

6. Доручити міському голові Москаленко В.В. укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки загальною площею 2,0128 га по вулиці Толстого, 3 міста Коростеня.

7. Додаткові умови продажу земельної ділянки по вулиці Толстого, 3 міста Коростеня Приватному підприємству «УКРПАЛЕТСИСТЕМ».

7.1. Виконати обов’язки власника земельної ділянки згідно вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

7.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

7.3. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.

7.4. Забезпечити вільний доступ до проданої земельної ділянки для контролю за дотриманням власником умов продажу земельної ділянки.

8. Договір оренди по вулиці Толстого, 3 міста Коростеня, рахується розірваним з дати підписання договору купівлі – продажу земельної ділянки.

9. Попередити Приватне підприємство «УКРПАЛЕТСИСТЕМ», що право власності на земельну ділянку по вулиці Толстого, 3 міста Коростеня може бути припинено у випадках передбачених ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                          О.Олексійчук

Заступник міського голови                                                                       О.Ясинецький

Виконуюча обов'язки