Доповідачі:

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

В звʼязку зі зміною штатного розпису та розширенням функцій Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської  ради, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я та екології, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Коростенська міська рада

1. Затвердити нову редакцію ПОЛОЖЕННЯ ПРО УПРАВЛІННЯ  ПРАЦІ  ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та оформити у відповідності до вимог чинного законодавства України (додається).

2. Попередню редакцію  ПОЛОЖЕННЯ ПРО УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ затверджену рішенням Коростенської міської ради (двадцять дев’ятою сесією VII скликання) від 21.02.2019 №1371 «Про затвердження нової редакції ПОЛОЖЕННЯ ПРО УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» вважити таким, що  втратило чинність.

3. Уповноважити начальника УПРАВЛІННЯ  ПРАЦІ  ТА СОЦІАЛЬНОГО  ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ подати документи державному реєстратору на реєстрацію змін до установчих документів.

Міський голова                                                       Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради О.Олексійчук
Керуючий справами виконкому А.Охрімчук