Автори:

З голосу

08.10.2020 12:48:17

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

18. Надати дозвіл громадянці Шаціло Карині Русланівні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Шолом-Алейхема, в районі будинку №108-А міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
19. Надати дозвіл громадянину Лазаренко Анатолію Івановичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Шолом-Алейхема, в районі будинку №108-А міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.