Доповідач:

Каменчук І.О. -начальник управління земельних відносин та комунальної власності

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Новий проект

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 49-34
Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду власникам об’єктів нерухомого майна, розміщеного на них

тридцять четверта сесія VІІІ скликання

від 04.07.2024 р. №______

Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду
власникам об’єктів нерухомого майна, розміщеного на них

Розглянувши клопотання юридичних осіб про передачу земельних ділянок в оренду, відповідно до ст. 12, 93, 123, 124, 125, 126¹ Земельного кодексу України, ст. 13,14, 15, 16, 17 Закону України «Про оренду землі», ст. 19 Закону України «Про землеустрій», ст. 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», рішення шостої сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 10.06.2021р. №328 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території Коростенської міської територіальної громади», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Передати в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років Акціонерному товариству «Житомиробленерго» (код ЄДРПОУ 22048622) земельну ділянку, площею 0,0035 га, цільового призначення: для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії по першому провулку Гранітному, міста Коростеня, кадастровий номер 1810700000:01:018:0092.
1.1. Встановити Акціонерному товариству «Житомиробленерго» розмір орендної плати за використання вказаної ділянки – (6% від нормативної грошової оцінки землі, яка затверджена рішенням тридцять другої сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 11.04.2024 р. №1729 «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок»): 356,30 грн. (триста п’ятдесят шість) гривень 30 копійок в рік.
2. Передати в оренду строком на 5 (п’ять) років Обслуговуючому кооперативу «Коростенський гаражний кооператив «ГАРАЖ» (код ЄДРПОУ 34736190) земельну ділянку, площею 0,2209 га, цільового призначення: для колективного гаражного будівництва, по вулиці Сосновського, 44, міста Коростеня, кадастровий номер 1810700000:01:004:0011.
2.1. Встановити Обслуговуючому кооперативу «Коростенський гаражний кооператив «ГАРАЖ» розмір орендної плати за використання вказаної ділянки – (0,5% від нормативної грошової оцінки землі): 2771,13 (дві тисячі сімсот сімдесят одна) гривня 13 копійок в рік.
3. Зазначеним у рішенні особам у місячний термін укласти договір оренди земельних ділянок.
4. Доручити міському голові Москаленку В.В. укласти від імені міської ради договір оренди земельної ділянки.
5. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів.
6. Рекомендувати ГУ ДПС у Житомирській області забезпечити контроль щодо своєчасного надходження та повноти сплати орендної плати за використання вищевказаних земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                       В. Корнійчук

Начальник управління земельних відносин