Дата:

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 09.03.2021р. №109

Про  скликання  5 сесії міської ради VIIІ скликання

Відповідно до ст.ст.24, 25, 26 Регламенту роботи Коростенської міської ради, ч.4 ст.42, ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати 5 сесію міської ради VIIІ скликання:

І.Провести пленарне засідання 5 сесії міської ради VIIІ скликання 15 квітня 2021 року о 10-й годині в залі засідань міської ради.
II. На розгляд сесії внести питання:

1.Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Коростенського районного управління поліції на території Коростенської міської територіальної громади.

Інформує: Гаращенко Д.В. - начальник Коростенського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

2.Питання міського бюджету, комунальної власності, земельних відносин, різне.

ІІІ.На сесію запросити депутатів обласної ради від міста Коростеня, начальників управлінь та відділів виконавчого комітету, керівників підприємств, установ та організацій міста, представників засобів масової інформації.

Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради