Дата:

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 04.10.2023р. № 400

Про скликання позачергової 27 сесії Коростенської міської ради VIIІ скликання

Відповідно до ст.ст.24, 25, 26, 31 Регламенту роботи Коростенської міської ради, ч.4 ст.42, ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати позачергову 27 сесію міської ради VIIІ скликання:

І.Провести пленарне засідання позачергової 27 сесії міської ради VIIІ скликання 09 жовтня 2023 року о 10-й годині в залі засідань міської ради.

II. На розгляд сесії внести питання «Про звернення депутатів Коростенської міської ради VIII скликання щодо недопущення порушення прав, зменшення соціальних гарантій та соціального захисту населення, постраждалого від аварії на Чорнобильській АЕС».

Секретар міської ради                                               Олександр ОЛЕКСІЙЧУК

забезпечення діяльності міської ради
Ольга ЗАЄЦЬ