Дата:

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 07.03. 2022р. №85
Про  скликання позачергової 14 сесії Коростенської міської ради VIIІ скликання

Відповідно до ст.ст.24, 25, 26 Регламенту роботи Коростенської міської ради, ч.4 ст.42, ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати позачергову 14 сесію міської ради VIIІ скликання:

І.Провести пленарне засідання позачергової 14 сесії міської ради VIIІ скликання 09 березня 2022 року об 11-й годині в залі засідань міської ради.
II. На розгляд сесії внести питання:
1.Про звернення депутатів Коростенської міської ради VIII  скликання.
2.Про розірвання договорів про партнерство з містами  Салехард (Російська Федерація), Ноябрськ (Російська Федерація), Мозир (Республіка Білорусь).
3.Про встановлення побратимських зв’язків  між містом Коростень (Україна) та містом Бурж (Франція).
4.Про внесення змін до бюджету Коростенської  міської територіальної громади на  2022 рік.
5.Про доручення  Виконавчому комітету  Коростенської міської ради забезпечити затвердження переліку, обсягів закупівель  товарів, робіт і послуг, необхідних для організації здійснення заходів пов’язаних з  цивільним захистом та виконанням завдань територіально оборони  на території Коростенської міської територіальної громади, а також забезпечення матеріально – технічної  діяльності  виконавчих органів Коростенської міської ради на період дії правового режиму воєнного стану в Україні.

Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради