Дата:

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 01.12.2020р. №502

Про  скликання  2  сесії міської ради VIІI скликання

Відповідно до ст.ст.24, 25, 26 Регламенту роботи Коростенської міської ради, ч.4 ст.42, ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати 2 сесію міської ради VIIІ скликання:

І.Провести пленарне засідання 2 сесії міської ради VIIІ скликання 24 грудня 2020 року о 10-й годині в залі засідань міської ради.
II. На розгляд сесії внести питання:

1.Про затвердження Регламенту роботи Коростенської міської ради VIII скликання.
2. Про затвердження Положення про постійні комісії Коростенської міської ради VIII скликання.
3.Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2021 рік.
4.Про затвердження програм розвитку Коростенської міської територіальної громади.
5.Про бюджет Коростенської міської територіальної громади на 2021 рік.
6.Питання бюджету, комунальної власності, земельних відносин, різне.

Володимир МОСКАЛЕНКО

Керуючий справами виконкому