ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXVI

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

20.12.2019

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  10

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1732

РІШЕННЯ
тридцять шоста сесія VІІ скликання
 
 
від 20.12.2019 р. №1732                                                            
 
Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок міста Коростеня
 
Розглянувши заяви громадян та клопотання юридичних осіб про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, згідно Закону України «Про Державний земельний кадастр», відповідно до статей 12, 20, 126 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада
 
ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки Релігійній громаді Церква Християн Віри Євангельської «П'ятидесятників» (кадастровий номер - 1810700000:02:024:0344), площею 0,1201 га, цільового призначення: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по 2 провулку Пролетарському, 1 міста Коростеня на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій».
1.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки Релігійній громаді Церква Християн Віри Євангельської «П'ятидесятників», площею 0,1201 га, з цільового призначення: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по 2 провулку Пролетарському, 1 міста Коростеня на цільове призначення: «для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій».
2. Затвердити проект землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки громадянці Петренко Катерині Ярославівні (кадастровий номер - 1810700000:02:024:0345), площею 0,0765 га цільового призначення: «для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій» по вулиці Князя Ярослава Мудрого, 57/10 міста Коростеня на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
2.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянці Петренко Катерині Ярославівні, площею 0,0765 га з цільового призначення: «для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій» по вулиці Князя Ярослава Мудрого, 57/10 міста Коростеня на цільове призначення: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
3. Затвердити проект землеустрою щодо зміни  цільового призначення орендованої земельної ділянки Приватному акціонерному товариству «Трубний завод «Трубосталь» (кадастровий номер - 1810700000:01:015:0055), площею 0,6985 га цільового призначення: «для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» по вулиці Шатрищанська, 71-Б міста Коростеня на зміну цільового призначення, а саме: «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
3.1. Змінити цільове призначення орендованої земельної ділянки Приватному акціонерному товариству «Трубний завод «Трубосталь», площею 0,6985 га з цільового призначення: «для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» по вулиці Шатрищанська, 71-Б міста Коростеня на цільове призначення: «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
4. Відділу у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.
 

Міський голова                                                                             В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський
 
Заступник міського голови                                                                     О.Ясинецький
 
Начальник відділу архітектури, містобудування -
головний архітектор                                                                                  С.Тумаш
 
Начальник відділу комунальної
власності управління економіки                                                              С.Любочко
 
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                              О.Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
 
Начальник юридичного відділу                                                      Т.Камінська