XXXV

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам

тридцять п’ята сесія VІІ скликання

від 28.11.2019 р. №1697

Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам

Розглянувши заяви громадян про передачу безкоштовно у приватну власність земельних ділянок, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  інші  матеріали додані до заяв, Закону України «Про землеустрій», відповідно до статей 12, 83, 116, 118, 121, 126 Земельного кодексу України, п. 5 ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Передати громадянину Невмержицькому Юрію Леонідовичу безкоштовно у приватну власність земельну ділянку, площею 0,1000 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Матросова,    2-А міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:037:0382).
         2. Передати у спільну часткову власність громадянці Мішиній Альоні Володимирівні (22/100 частки), громадянці Лаворенко Валентині Михайлівні (22/100 частки), громадянину Талах Олександру Сергійовичу (38/100 частки) та громадянці Сікорській Катерині Юліївні (18/100 частки) безкоштовно у приватну власність земельну ділянку площею 0,1000 га цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Шолом – Алейхема, 46 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:003:0851).
3. Передати у спільну часткову власність громадянці Шайторовій  Оксані Валеріївні (1/2 частки), громадянину Шайторову Юрію Валерійовичу (1/2 частки) безкоштовно у приватну власність земельну ділянку площею 0,1000 га цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці вул. Бєляєва, 3 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:026:0558).
4. Передати громадянці Головаш Ірині Олександрівні безкоштовно у приватну власність земельну ділянку площею 0,0520 га цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по провулку Новий Ковельський, 19 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:022:0219).
5. Передати громадянину Омельчуку Олександру Юрійовичу безкоштовно у приватну власність земельну ділянку площею 0,1000 га цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Пацаєва, 4 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:026:0469).

Міський голова                                                      В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький

Начальник відділу комунальної