ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

XXXV

Скликання:

VII

Проголосовано:

За основу і в цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

28.11.2019

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  2
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 1690
Про встановлення права особистого строкового сервітуту землекористування на розміщення тимчасової споруди в місті Коростені

РІШЕННЯ
тридцять пята сесія VІІ скликання
 

від 28.11.2019 р. №1690
 
Про встановлення права особистого строкового сервітуту землекористування під розміщення тимчасової споруди в місті Коростені
 

Розглянувши  заяви фізичної особи-підприємця Костюшко А. В., громадянки Костюченко М. В. та фізичної особи - підприємця Радчук Н.П. про встановлення права особистого строкового сервітуту землекористування, за результатами опрацювання наданої комплексної схеми розміщення тимчасової споруди, затвердженої рішенням виконавчого комітету Коростенської міської ради №543 від 21.11.2018р., відповідно до статей 12, 98, 99, 100, 101, Земельного кодексу України, “Тимчасового порядку встановлення особистих строкових сервітутів під розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельних ділянках комунальної власності Коростенської міської ради”, затвердженого рішенням сорок восьмої сесії Коростенської міської ради VІ-го скликання від 20.10.2015 року, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури,  міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Передати в сервітутне землекористування строком на 1 (один) рік фізичній особі - підприємцю Костюшко Антоніні Володимирівні земельну ділянку площею 0,0035 га цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (розміщення тимчасової споруди) по вулиці Героїв Небесної Сотні, 18-Г міста Коростеня.
1.1. Встановити розмір плати за сервітутне землекористування фізичній особі - підприємцю Костюшко Антоніні Володимирівні: 3000,00 (три тисячі гривень 00 коп.) грн. в рік.
2. Передати в сервітутне землекористування строком на 1 (один) рік громадянці Костюченко Марині  Віталіївні земельну ділянку площею 0,0003 га цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (розміщення тимчасової споруди) по вулиці Шевченка, в районі будинку № 38 міста Коростеня.
2.1. Встановити розмір плати за сервітутне землекористування громадянці Костюченко Марині  Віталіївні: 3000,00 (три тисячі гривень 00 коп.) грн. в рік.
3. Передати в сервітутне землекористування строком на 1 (один) рік фізичній особі - підприємцю Радчук Наталії Петрівні земельну ділянку площею 0,0030 га цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (розміщення тимчасової споруди) по вулиці В. Сосновського, в районі будинку № 25 міста Коростеня.
3.1. Встановити розмір плати за сервітутне землекористування фізичній особі - підприємцю Радчук Наталії Петрівні: 3000,00 (три тисячі гривень 00 коп.) грн. в рік.
4.  Термін дії договорів про встановлення особистого строкового сервітуту, передбачений цим рішенням, встановлюється з дня його реєстрації.
 
Міський голова                                                                                      В. Москаленко
 

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

 
Заступник міського голови                                                                    О.Ясинецький
 
Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш
 
Начальник відділу комунальної
власності управління економіки                                                              С.Любочко
 
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                              О.Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
 
Начальник юридичного відділу                                                               Т.Камінська