ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXIV

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

17.10.2019

Підготував:

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Будівництво та архітектура

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  20
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  10

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1615

 
РІШЕННЯ
тридцять четверта  сесія VІІ скликання
 
від   17.10.2019р.  № 1615

Про надання дозволу на розробку 
детальних планів території
 
         Розглянувши заяви громадян  та листи юридичних осіб щодо надання дозволу на розробку детальних планів території, відповідно до ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та  затверджений Наказом  Міністерства регіонального розвитку будівництва  та  житлово-комунального  господарства України №290 від 16.11.2011 «Порядок розроблення  містобудівної документації», ст.ст. 12, 20 Земельного кодексу України, керуючись ст. 25, п. 42 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
             1. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального  плану території  в районі   вулиці Героїв Небесної сотні, 25-В та 25-Е з метою  уточнення містобудівних умов та обмежень.
           1.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити  розробника детального  плану  території у необхідних для цього  межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації .
           1.2. Фінансування  робіт  із розроблення детального  плану  території  проводиться за згодою  власника нерухомого майна  по  вулиці Героїв Небесної сотні між  будівлями  25-В та 25-Е,  фізичною особою-підприємцем Лавриновичем Вадимом Леонідовичем. 
 
            2. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального  плану території  в районі   вулиці                             Залізничної,5  з метою  зміни  цільового призначення земельної ділянки, уточнення містобудівних умов та  обмежень для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
           2.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити  розробника детального  плану  території у необхідних для цього  межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації .
           2.2. Фінансування  робіт  із розроблення детального  плану  території  проводиться за згодою  власника нерухомого майна  по  вулиці                             Залізнична,5,  гр. Дідківським  Максимом Миколайовичем. 
 
            3. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального  плану території  в районі   вулиці                             Сергія Кемського,76  з метою  зміни  цільового призначення земельних ділянок, уточнення містобудівних умов та  обмежень для  розміщення та експлуатації  підсобних і допоміжних  будівель та споруд   підприємств  переробної, машинобудівної та іншої  промисловості.
           3.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити  розробника детального  плану  території у необхідних для цього  межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації .
           3.2. Фінансування  робіт  із розроблення детального  плану  території  проводиться за згодою  власника нерухомого майна  по  вулиці Сергія Кемського,76, гр. Островською Світланою Іванівною.
 
            4. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального  плану території  в районі   вулиці                             В. Сосновського,62  з метою  зміни  цільового призначення земельних ділянок, уточнення містобудівних умов та  обмежень для  розміщення та експлуатації  підсобних і допоміжних  будівель та споруд   підприємств  переробної, машинобудівної та іншої  промисловості.
           4.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити  розробника детального  плану  території у необхідних для цього  межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації .
           4.2. Фінансування  робіт  із розроблення детального  плану  території  проводиться за згодою  власника нерухомого майна  по  вулиці                                       В. Сосновського,62-И, гр. Власюк Оленою Леонідівною.
 
          5. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального  плану території  в районі   вулиці Героїв Чорнобиля,12  з метою  уточнення містобудівних умов та обмежень.
           5.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити  розробника детального  плану  території у необхідних для цього  межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації .
           5.2. Фінансування  робіт  із розроблення детального  плану  території  проводиться за згодою  власника нерухомого майна  по  вулиці Героїв Чорнобиля,12,  громадянином  Котом Олександром Петровичем. 

Міський голова                                                     В. Москаленко
 

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури та
містобудування                                                                                         С.Тумаш
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                               Т.Камінська