ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXIII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

29.08.2019

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1576

РІШЕННЯ
тридцять третя сесія VIІ скликання
                                                                                                        

від 29.08.2019 р.  № 1576
 
 Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва
 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, індивідуального садівництва, будівництва індивідуальних гаражів, відповідно до статей 12, 118, 121 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури,   Коростенська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати громадянці Андрійчук Валентині Станіславівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0470 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по провулку Олеся Гончара, 7-А міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
2. Надати громадянину Бовсунівському Валерію Володимировичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вулиці Благодітній, 36 міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
 
3. Надати громадянину Мельнику Станіславу Олександровичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці І. Оснадчука, 1-Г міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
 
4. Надати громадянці Бурлаковій Оксані Вікторівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці І. Оснадчука, 1-В міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
 
5. Надати громадянці Пилявській Ганні Дмитрівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0250 га для індивідуального садівництва по вулиці комісара Наровського, в районі будинку №40 міста Коростеня за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської ради.
 
6. Надати громадянину Вознюку Петру Миколайовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1200 га для індивідуального садівництва по вулиці Вишневій, в районі будинку №16 міста Коростеня за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської ради.
 
7. Надати громадянину Храпійчуку Миколі   Валерійовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0680 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по провулку В. Сосновського, 14-А міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
 
8. Остаточну площу встановити геодезичним способом при складанні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
 
9. Погоджені проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність подати на затвердження  до Коростенської міської ради.
 
10. Строк дії даного рішення становить 1 (один) рік з моменту прийняття.
 
Міський голова                                                            В. Москаленко
 

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник міського голови                                                                    О.Ясинецький
Начальник відділу архітектури, містобудування -
головний архітектор                                                                                  С.Тумаш
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                              О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                            Т.Камінська